1 2 3 4 5 6 7 8

19.06.2019 fenerbahce vs anadolu efes maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. basketbol süper ligi final serisinin 6.maçı olarak oynanacak olan maç. başlama saati 20,00

   
 2. korkuyorum ama olaylı geçmesi beklenen maç. şu basketbol seyircisini bile çileden çıkarttılar.

   
 3. fener'in kaybederse olay çıkaracağı karşılaşma. hazır olağan şüpheli de oradayken, kaçırmazlar fırsatı.

  o değil bu koç, yıldırım'dan da ergen çıktı. adam dengi olmayanları toplantılarda falan ağzından düşürmüyor. sana ne rakibin hocası falan

   
 4. Fsnerbahcenin farkli kazanarak seriyi 3-3 e getirdiği mac.

  Ama hakem musveddeleri yine zaman zaman cigrindan cikardi maci. Simon sürekli konusuyor.en son tribune hareket yapıyor bu sevgili hakem musveddeleri 2.anonsu yaptiriyor. Basindan beri sonucu belli bir final serisi oynuyoruz gibime geliyor. Son mac bizi yine dograyacaklar bunlar.

   
 5. sanırım benim farklı bir maç izlediğim karşılaşma.

  sportmenlik dışı faul çalıyorlar dunston'a rezalet, larkin'i doğruyorlar faul olmuyor, simon çıkmadan topu çeviriyor göz göre göre çıktı diyorlar, ahmet steps yapıyor, müdahale olmamasına rağmen faul çalıyorlar ama evet hakemler efesli.

   
 6. bu maça kadar kendi kendine çarpışan efesli oyuncular için fenerli oyuncuya faul çalındığı, pozisyonu yanındaki arkadaşına anlatırken hakeme yönelik tek kelime ifadesi yokken hatta ona bakmıyorken bile kalinice teknik faul çalınan, maçın kırılma anlarında moermanın 2 kere steps yapmasına göz yumulan, farkın açılmasına rağmen 1-2 üçlükle fenerbahcenin farkı 10 sayı bandına çektiği anlarda göz göre göre micicten cıkan topun efese verildiği,ilk yarıyı fenerbahce önde kapatacakken kalinicin sadece kollarını kaldırmasına 3 atış verildiği ve 1 saniye sonra bobby ye aynısı yapıldığında bir şey verilmediği serideki 6.maç.

  https://www.youtube.com/watch?v=xxmAv06TP_o (kalinic teknik faul)

  bu maç özelinde ise, dunstonın yaptığının çok daha yumuşağı için fenerbahceli oyuncular çok kasti faul yedi.. simonun çevirdiği top evet yere düşmeden topu elinden çıkarıyor karar hatalı..

  ahmetin pozisyonunu hatırlayamadım ama bu maça kadar efesin dövmesini hakemler resmen izledi.. simona teknik çıkmaması skandal resmen..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.