Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

18.09.2019 club brugge vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. şampiyonlar ligi grup aşamasının ilk hafta mücadelesi. başlama saati 19,55.

2. şu maç içerde olsaydı çok daha iyi olurdu adımıza diye düşündüğüm karşılaşma. deplasmanda bir kayıp grup sonuncusu yapar bizi.

3. maçı türk hakemleri yönetmeyeceği için galatasarayın işinin zor olduğu maç. brugge alır ama alamasa da en kötü 0-0 biter.

4. Mbaye Diagne'nin nur gibi parlayacağı maç. umarım galatasaray alır ama ne bileyim şüphelerim var.

5. ilk yarısı 0-0 biten ve galatasarayın yine zerre top oynamadığı maç.muslera tek başına direniyor yine.

6. galatasarayın yine top oynamadan saçma sapan paslar yaparak topu tuttugu, brugge un bir topunun direkten döndüğü ve birkaç net pozisyonunun kaçtığı, musleranın devleştiği ve 0-0 biten maç.

ersun hocamın da bu maçı dikkatle izlediğini düşünüyorum. falcao sahada yok gibi. sadece babel var top yapmaya çalışan, defansif olarak ta nzonzi oldukça iyi.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.