Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17 nisan'da milletimize müjdemiz var

paylaş araştır

1. cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğanın katıldığı trt fm deki programda kullandığı ifade. nasıl bir sürpriz sorusuna ise renk vermemiş.

2. Ayasofya'nın ibadete açılmasından gayrı hiçbir şeyin müjde olarak algılanmaması gerektiğini düşündüğüm bir zaman diliminde beni heyecanlandıran, "acaba Erdoğan bile anladımı acaba Ayasofya'nın kıymetini " diye düşünmeye ve ümitlendirmeye sevkeden Cumhurbaşkanı'nın ifadesi.

3. bugüne kadar müjde diye verilenlerin hiçbirinin müjde olmadığını bana hatırlatan popülist cümledir. habire düzenlenen aflar, yapılandırmalar, erken emeklilikler, terör bitecekler, işsizlik azalacaklar, enflasyon düşecekler'den sıralı bir liste yapsak buradan köye yol olur. müjde diye bunlar yutturulup duruyor yıllardır daha neyin müjdesi ?

4. yuppi sürprizlere bayılırım dedirten açıklama.

5. 18 gündür internet hizmetini lanet olasıca bir arıza nedeniyle alamadığım ve buna hiç bir çözüm üretmeyen türk telekom'u yeniden devletin bünyesine alıp sorunu çözeceğini taahhüt etmek benim için en büyük müjde olacaktır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.