Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17/12/2016 erciyes üniversitesi önünde patlama

paylaş araştır

1. Kayseri'de Erciyes Üniversitesi kampüsü önünde bugün saat 08.45'de bir halk otobüsüne saldırı düzenlenmesi. halk otobüsünün önüne gelen bir aracın kendisini patlatması şeklinde gelişmiş olay.

Allah belanızı versin!!!

2. mağaralarda hayvan gibi yaşamaktan bir adım öteye gidemeyecek olan kokuşmuş teröristlerin yine masum canlara kıydığı olaydır. başaramayacaksınız allah belanızı versin, kökünüz kurusun.

3. Şerefsiz, hain ve korkak terör örgütü ve maşalarının kahpece eylemidir. Hala bunlara terörist diyemeyen de, hırsızı görmeyip ev sahibini suçlar gibi hükümeti sorumlu tutanlar da teröristlerden daha suçsuz değildir. Terörü hep birlikte milli birlik ve seferberlik halinde yeneceğiz. Şehidlerimizin ruhu şad olsun. Bu ülke teröre teslim olmayacak

4. Pkk , ışid , fetö gibi teröristlerin ve bunları besleyip büyüten, düne kadar koyun koyuna yatan oslocu, haburcu legal teröristlerin ortaklasa gerceklestirdigi hain eylem. Tarihte manidar , araklanan milyonlar hatirlanmasin, tarihe not düsmesin diye ayni tarihte asker sehit ediyorlar.

5. yüzyüze savaşacak cesareti olmayan hain,alçak köpeklerin 13 mehmedimizi şehit ettiği ve ağır yaralıların da olduğu saldırı.

yeter artık!

6. Kellelerinin uçurulması şart olanların gerçekleştirdiği alçak saldırı. Hak ettiklerini görecekler inşallah.

(Bkz: İdam geri gelsin)(Bkz: İdam Cezası Gelene Dek Vatan Sağolsun Demeyeceğim)
  7. şehit sayımızın malesef 14 e yükseldiği, 4 ü ağır 12 s iyoğun bakımda toplam 56 kişinin de yaralı olduğu patlama.

8. allah düşmanın kahpesinden korusun illa verecekse de mertini versin.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.