Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17.03.2018 fenerbahçe vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. ligin 26.haftasında oynanacak ve ligin zirve yarışını yakından ilgilendiren maç. başlama saati 19,00

2. fenerbahçenin deplasmanda baskıyı kaldıramayan galatasarayı yeneceğini tahmin ettiğim maç.

3. iddaanın fenerbahçeye 2,00 , galatasaraya 2,65 beraberliğe 3,10 oran verdiği fenerbahçenin favori görüldüğü maç.

4. eyyamcı usta cüneytin çırağı Bülent yıldırımın atandığı maç. beraberlik kokusu şimdiden yayıldı.umarım hakemi de yeneriz.

5. tüpçünün istediği gibi berabere biten maç. 2 net penaltımız verilmedi. 0-0 biten maç.

6. Yazık, bizim 3 tane attığımız takımı yenemedikleri maç.

Lafımız ortayadır, Kim üstüne alınırsa alınsın

7. 17.03.2012 yılında oynanan maçın kopyasıdır.

8. Küçük takımcıkların büyük maçı.

El ele kol kola mutlu mutlu çalıp oynadılar. Sahada siyah beyazlı futbolcu olmayınca kartta çıkarmıyor hakem. Ohh herkes mutlu.

En mutlular da kendi sahasında yenilmeyen fenerliler. Alkışlıyoruz helal olsun yenilmediniz. Galip gelemediklerine utanmayanların beraberliğe sevindikleri karşılaşma.

9. Aykut hoca falan degil harbiden dedirten bir mac. Mutlak kazanman lazim, hala agir agir temkinli oynuyorsun. Yenilsen de bisey degismiyor konumunda.

Gs de ayni. Kadikoy psikolojisinden kurtarsa kendini ve ilk golu atsa belki farka gidecek mac. O da gitti beraberlige razi oynadi.

Kisaca uyuz bir mac oldu. Bu aksam ki mac iyi olur diye tahmin ediyorum.

10. Galatasaray'ın yılların şansızlığını tam kıracağı maçtı. ah tolga ah..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.