Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

16.2.2015 galatasaray-balıkesirspor maçı

paylaş araştır

1. saat 20.00'de başlayacak müsabaka galatasaray'ın rakiplerinin kayıpsız geçtiği haftada şampiyonluk yarışına devam etmek için kazanmaktan başka alternatifi olmadığı maçtır. ligin ilk yarısındaki maçı balıkesirspor 2-0 kazanmıştı.

2. balıkesirsporun kazanmasını arzuladığım bir maçtır

(Bkz: Galatasaray)
  3. ilk 11'lerin şu şekilde olacağı maçtır:

galatasaray: muslera, Tarık, Chedjou, Koray, Olcan, Selçuk, Melo, Yasin, Sneijder, Bruma ve Burak Yılmaz

Balıkesirspor: Emrullah Şalk, Uğur Akdemir, Ante Kulusic, Tomislav Glumac, Hasan Hatipoğlu, Aykut Çeviker, Vitor Gomes, Eray Ataseven, Sercan Yıldırım, Muğdat Çelik ve Isaac Promise.

4. galatasaray'ımızın farklı bir galibiyetle hem taraftarını mutlu edeceği, hem de şampiyonluk kupasına bir adım daha yaklaşacağı maç olacaktır.

5. galatasarayın muhtemelen farklı kazanacağı ve yarıştan kopmayacağı maçtır.golleri de muhtemelen atacak kişi :

(Bkz: wesley sneijder)(Bkz: spor toto süper lig)
  6. 3-0 geride olan balıkesirspor'un 61. dk itibariyle 10 kişi kaldığı mücadele. galatasaray ilk yarı attı ikinci yarı yattı şu ana kadar ama gol geleceğe benziyor.

7. Galatasaray'ın ikinci yarıda oynamadığı karşılaşmadır. bir de şu bruma nedir hamza hoca, yasin o kadar iyiyken niye oyunda bruma kalıyor da yasin çıkıyor demek istediğim maçtır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.