1 2 3 4 5 6 7 8

15.03.2019 yeni zelanda'da camiye saldırı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  yeni zelandada cuma namazı kılmak için camide bulunan 49 kişinin şehit olduğu ve birçok kişinin de yaralı olduğu, cani psikopatın bir de bunu sosyal medyada canlı yayında gerçekleştirdiği katliam.

   
 2. Müslümanlara yönelik yapıldığı için yine kimsenin sesinin çıkmayacağı ve Müslüman olmayanların üç maymunu oynayacağı katliam. mekanları cennet olsun.

   
 3. insanlığımdan utanarak güne başlamama sebep olay. nasıl yatıklarız biz?

   
 4. çok ama çokkk üzüldüğüm katliam.elin oğlu unutmuyor,unutmayacak.sana da seni unutturmaya çalışacak,çalışıyor da,görmüyoruz,duymuyoruz,anlamıyoruz,bilmiyoruz.kosova savaşındaki sultan murat'ı şehid eden dedesinin adına kadar unutmamış elin oğlu.münferid bir olay değil bu.özleri bu.ölen müslüman,terörist olan yine müslüman,iyi oynuyorlar,kandırıyorlar,inandırıyorlar.

  https://www.instagram.com/p/BvBwWuQAJbM/

   
 5. çok sayıda müslümanın öldüğü terör saldırısıdır. bu vahşet dünya gündeminde ne kadar yer alır, teröre karşı hangi ülkeler lanet mesajları yayınlar? cevabı siz de biliyorsunuz... terör, daeş gibi sözde müslüman örgütler tarafından uygulanmadığı sürece pek dikkat çekmez.

  işte vahşet anları

  https://youtu.be/6iDGuq_JVrw

   
 6. Din bütün pisliklerin anasidir önermesini tescilleyen katliam.

  Hristiyan terörist, müslüman magdur oldu.

  3 gün sonra misilleme gelir charlie hebdo da oldugu gibi müslüman terörist, hristiyan mağdur olur.

  Bu döngü din oldukca var olacak. Din terör demek, katliam demek, vahset demek.

   
 7. Whatsaptan bir arkadaşımın gönderdiği mesajın içinde görüp bilgisayar oyunu sandıgım görüntüdeki saldırı. O kadar mekanik ki. Nefretle ateşlenmiş o silah ve insanların inilti seslerini Zihnimden silemiyorum. Lanet olsun teröre.

   
 8. Nasıl bir psikopatlıktır diye şoka girdiğim saldırı. Adam sinek vurur gibi insan vuruyor. Bu nasıl bir nefret ve öfkedir.

   
 9. cani bir yaratığın yaptığı saldırıdır.bu konuda hiç yorum yapmak istemiyorum. görüntüleri izlemedim.görüntü hafızama bu korkunç olayı kaydetmek istemedim. okuduklarım bile beni çok etkiledi.üzgün olmaktan daha fazla şeyler yapabilseydik keşke.-sihirli bir değnek olacak ve tüm yürekleri sevgi,saygı ve hoşgörü duyguları ile dolduracak.-

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.