Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

15.02.2020 ankaragücü vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. ligin 22.haftasında oynanacak olan ve hakemlerin acaba daha ne yapabilirler diye merak ettirten maç. haksız penaltı veriliyor, penaltıyı kurtarıyorsun tekrarlatıyorlar, gol atıyorsun saymıyorlar, net penaltı oluyor çalmıyorlar. sanırım soyunma odasından bir oyuncu atarak başlayabilirler maça.

2. bu hafta bizimle oynuyorlarya durun bakalım bu kadar yaygaradan sonra hakemler bu hafa neler yapacak bize merak ediyorum

sahaya girip ice mane kızarım artık bir şey olursa (tebessüm)

büyük ihtimal fenerbahçenin kazanacağı maçtır

3. Ankaragücü kazanırsa hakem-tff-fetö falan sayesinde, fener kazanırsa ise alnının teriyle olacak olan karşılaşma.

4. her şeyi beklediğim maç. ne olursa olsun şaşırmayacağım artık.

(Bkz: Turkuaz medya'nin fenerbahce'ye savaş açması)
  5. mete kalkavanın atandığı maç. yazık bu hafta da mete kalkavan cezaya girecek. gerçi ödüllendirilir büyük ihtimal.

6. eyyam is loading...

7. ulaş hocamın yanlış yere yazdığı başlık. doğru başlık hemen 2 alt satırda hocam. -gülücük-

8. ben de sen karıştırdın sandım, o yüzden doğrusunu buraya ekledim ice man (tebessüm)

sana inat bu hafta sahaya atlamazsam bende (gülüücük)

9. sahaya atla da bari hükmez kazanalım hiç olmazsa, başka türlü kazandırmıyolar bize çünkü .-gülücük-

tanım: ulaş hocamın fenere 3 puan hediye etmesini umduğum maç.

10. ben fenerbahçe tarafından atlayım da biz alalım 3 puanı bari (gülücük)

ice man in sevineceği maç

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.