Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

100 liralık çek için kendisini heder eden vasat yazar

paylaş araştır

1. türk milletini çok iyi özetleyen yazardır.

bu ülkede bedava dağıtılan baklava için izdihamlar yaşandı, bedava dağıtılan makarna, kömür için gelecekler satıldı. bir yerde beleş bir şey varsa orada insanlık bitiyor.

elbette 100 liralık çek için de sol frame özenle linç edilir. bir gram fikir olmayan konular hakkında başlıklar açılır. çopy paste yapılıp puanlar alınır. hiçbir şey yoksa bile "dediğim başlık", "düşündüğüm başlık" denerek formata uyulur.

-burası çok elit bir ortam, yöneticiler çok titiz ve kuralcı, format. kalite.

+yav he he.

2. bedava mezar bulsa ona bile girecek kapasitede olan milletimizin, bedava hastalığını en iyi özetleyen olaylardan biridir bu hediye çeki meselesi. hele bir de özgün, kaliteli ve takdir toplamaya çalışarak yazan yazarlar vardır ki yazmasının temel amacı hediye çekidir.

3. basılan beğenmedim butonlarından da görüldüğü üzere, söylediklerimi üstüne alınmış kişilerin kendilerini eleverdikleri başlıktır. özgün yazıyormuş gibi gözüküp tepki çekmeden esas amacı olan hediye çekini alabilmek için bütün hırsıyla savaşan yazarlardır.

4. demek ki neymiş, diye sorduran konudur.

5. rakam 100 tl olarak belirtildiğinde bu grup içerisinde bir kişinin 100 tl hediye çeki alacağı düşünüldüğünde acaba şu kişi mi kast ediliyor diyerek dikkatimi çeken başlık. Vasatlık konusu ise göreceli olması nedeniyle kişilere laf edilmesinin doğru bulmadığım tabir.

6. mart ayının bitmesine bir kaç gün kala, yine gündeme gelen, kişileri katagorize etmeye çalışan belli bir kesimin, sadece kendi yaptıklarını doğru bulup başka yazarları hafife almaları ve ego tatmini olarak değerlendirdiğim konu.

7. ayın son günlerinin gelmesiyle birlikte yine hediye çekinin gündeme geldiği başlıktır. daha önce de örnekleri görülmüş, bundan sonra da görülmesi muhtemel olacak olan yazarlardır.

8. bir kez daha yazıyorum puanlama ödül çek mek bitse de hiç bir yazar bu denli göze batmasa yazmak için yazsa dedirten, sözlükçe ayın son günlerinde olduğumuzu hissettiren takvimsi, bıktıran konu

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.