Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

10.1.2016 1461 trabzonspor-beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. 18:30'da atv'den yayınlanacak olan ve trabzon avni aker stadında oynanacak türkiye kupası müsabakası.

1461 trabzonspor'un türkiye kupası'nda aldığı sürpriz sonuçlar vardı geçen sezonlarda. beşiktaş'ın trabzon deplasmanında asa yakın bir kadro ile mücadele edeceğini düşünüyorum.

2. beşiktaşın maçı ciddi alarak kazanacağını düşündüğüm maçtır. lig öncesi hem moral depolamak hem de maç kondisyonunu arttırmak adına bir çok as oyuncusu maçta forma giyecektir tahminim.

3. takımların;

beşiktaş: Günay Güvenç, Serdar Kurtuluş, Pedro Franco, Necip Uysal, Dusko Tosic, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Jose Sosa, Kerim Frei, Ricardo Quaresma, Cenk Tosun

1461 Trabzonspor: İbrahim, Erhan, Akakpo, Okan, Recep, Yüksel, Batuhan, Ali Kuçik, Ziya, Emrullah, Hamza

onbirleri ile çıkacağı maçtır.

sanki oğuzhan ve sosa'dan biri de dinlendirilebilirdi, atiba'nın yerine de veli'yle başlanabilirdi diye düşünüyorum.

ali kuçik'in beşiktaş altyapısından yetiştiğini hatırlamakta fayda var.

4. ilk yarının son dakikasında kerim frei'nin pası sosanın golüyle beşiktaş'ın 1-0 üstünlüğü ile sonuçlanan mücadele.

5. 1-1 biten maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.