Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

1 nisan şaka değil,katliam günü

paylaş araştır

1. haçlı ordusunun Müslümanları kandırıp katletmesine sebep olan gün.

haçlı ordusunun Endülüs Müslümanlarını alt etmek için, kuran-ı kerim ve İncil'i ellerine alarak teslim olursanız sizi öldürmeyeceğiz sözü üzerine teslim olurlar. haçlı ordusunun komutanı Müslümanların öldürülmesi emrini verir ve Müslümanlar hani söz verdiydin derler; komutanda o sözü dün için vermiştim bugün için değil der ve Müslümanlar katledilir. Avrupalılar 1 nisanı hile günü olarak kutlarlar ama bizler şaka günü olarak kutladığımız ve Avrupa'dan bize geçen özel günleri falan araştırmadığımız için, saçma şeylerle avunup duruyoruz.

2. Bedava yaşıyoruz işte dedirten aslinda yasla anma ile geçmesi gereken sözde bir kutlama günüdür.

Bi tane daha işte. Nedir ne değildir bilmeden modern görüneceğiz diye dinimize ırkımıza uygun mu diye düşünmeden hemen adapte olduğumuz gereksiz bir güya önemli gün.

3. müslüman'ı geçtim herhangi vicdan sahibi bir insanın dikkat etmesi gereken 1 nisan ile ilgili doğru bir tespittir.

zaten yaşanmış bu acı olay neden bu kadar ilgi çekmez bunu da anlamıyorum.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.