Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

1 arap turist 5 rus turiste bedel

paylaş araştır

1. RİXOS Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince'nin açıklaması.

2. Bir otel yöneticisinin günümüz şartlarında turist kıyaslaması için yaptığı açıklamadır ve haklıdır da. çünkü defalarca şahit olduğum gibi ülkemize avrupa ve rusya'dan fakir kesim, arap diye tabir edilen bölgeden ise orta halli ve zengin kesim gelmektedir. Ayrıca değineceğim diğer nokta avrupalı ve rus turistler tatil için gelir. diğer taife ise tatilin yanında alışveriş için de gelmektedir.

3. züğürt tesellisidir. ayrıca " kime göre, neye göre ? " dedirten açıklamadır.

4. arapların zengin olması ve gösteriş meraklısı oldukları için paralarını bol bol harcamaları sonucu ortaya çıkan tespit.

5. Bu matematik hesabıyla, Kepler'in utandığını, Pisagor'un bize imrendiğini, Öklit'in hicap ettiğini söyleyebileceğimiz durum.

6. Temizlik düzeylerini hesaba kattığımızda tam tersine dönecek olan durum.

7. "1 türk tüm dünyaya bedeldir" in yanında bir hiç gibi duran eşitlik.

8. istatistiksel açıdan doğru bile olsa, şirketin yönetim kurulunda konuşulması ve bu bilgiye göre bir strateji belirlenmesi son derece normal bile olsa; kamuoyu ile paylaşılması "şanssız bir açıklama" kategorisine giren açıklama.

9. arapların savurganlığını işaret eden açıklama.

10. çok para harcadıklarını belirten ifade.

adamlar çalışıp kazanmıyor ki doğru dürüst, harcar tabi.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.