Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

09.09.2017 karabükspor vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. cumartesi günü saat 17.00 de başlayacak olan süper ligin 4.haftasının açılış maçı.

2. karabük 3 de atabilir biz 6 tane de sallayabiliriz.öyle bir maç.

3. ali palabıyığın yöneteceği maç.

4. izlemediğim ama beşiktaşın kırmızı gördükten sonra gol bularak 1-0 kazandığını öğrendiğim maç. genelde jimnastikçiler kötü oynamış, yorumlar o yönde.

5. Hak ederek hakkıyla oynayıp kazanan kara kartallar oldu. maçta lens'in muhtemel golü ofsayt kurgusuyla hakem tarafından yenilmese çok daha farklı olurdu.

Oğuzhan'ın akıl dolu pasında, ryan babel'in muhteşem golüyle şampiyonluk yolunda kazanılan bir diğer maç.

6. beşiktaş'ın ilk yarıda baskılı oynamasına ve elde ettiği pozisyonlara rağmen bir türlü golü bulamayarak zora soktuğu, ikinci yarıda kaçırılan penaltı ve akabinde gelen kırmızı kartla iyice stres altına girmesine rağmen oğuzhan'In kaçırdığı penaltıyı affettirircesine yaptığı asistle gol bularak kazandığı mücadele.

her iki takımdan da gelen zemin eleştirisine hak vermemek elde değil. böylesi sahalardaki maçlardaki en büyük kazanç sakatlanmanın olmamasıdır bana göre.

7. beşiktaşın yine bedava penaltı ile ödüllendirildiği ama 150 milyonluk oyuncunun topu diktiği maç.

8. verilen penaltıya bedava diyecek kadar futboldan uzak kişilerin hakkında yorum yaptığı maç.

9. quaresmanın hakeme sinsi sinsi yaklaşıp dirsek atıp kırmızı görmediği maç. bu gözler appiaha teşebbüs etti diye -vurdu diye de değil- kırmızı verip 4 maç ceza aldığını gördü.

10.  
    (Bkz: yav he he)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.