Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

09.03.2017 olympiakos vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. UEFA Avrupa ligi son 16 turunda beşiktaşın deplasmanda oynayacağı maç.

2. dış atışlarda etkili rakibi karşısında Beşiktaş'ın özellikle son çeyrekte güçlü savunma yapması ve pota altını etkili kullanması gereken maç.

uzunlara özellikle dikkat.

3. Türkiye saati ile 23.05 de başlayacak ve trt-1 den naklen yayınlanacak karşılaşma. herhangi bir kaza bela olmaz da yenilmezsek eğer, bunların işini vodafone arenada bitireceğiz çünkü orada olacağım.

4. bir ara kupa ve branşları karıştırdığım maç.

5. beşiktaş'In Fabri, Gökhan Gönül, Marcelo, Tosic, Adriano, Atiba, Tolgay, Quaresma, Talisca, Babel, Aboubakar ilk onbiri ile sahada olacağı maç.

Tolga, Mitrovic, Beck, Atınç, Gökhan İnler, Oğuzhan, Cenk ise yedek başlayacaklar. oğuzhan'ın kendisine çeki düzen vermesi için yedek başladığını düşünüyorum.

vurduğun gol olsun beşiktaş.

6. ilk yarısını cambiasso'nun golüyle beşiktaş'In 1-0 yenik bitirdiği maç.

7. cambiasso'nun gol attığı karşılaşma. çok ilginç ama böyle. cambiasso bildiğimiz cambiasso. bu adamın torunu yok mu yav??

neyse, bjk'nin çevireceğini düşündüğüm karşılaşma.

8. Cambiasso ve Aboubakar'ın karşılıklı golleriyle 1-1 biten maç. Darısı İstanbul'a artık

9. beşiktaşın ilk yarıda korkak oynadığı ve izlemediğim ikinci yarıda daha iyi oynadığı söylenerek 1-1 berabere biten maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.