Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.12.2017 rb leipzig vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. grupta liderliği garantileyen Beşiktaş için herhangi bir önemi kalmayan ama Leipzig için oldukça önemli olan maç. başlama saati 22,45

2. beşiktaşta pepe,quaresma,babel,atiba ve tolgayın kadroya alınmadığı maç.hoş alınsalar ne farkedecek,leipzig her türlü içinden geçeek beşiktaşın.

3. beşiktaşın grubu lider bitirdiğini herhalde bilmeyen sarisin trollun rotasyona lâf ettiği maç.

Beşiktaş kendisine 5 maçtır kapak yapmış havlayıp ağzından salyayla akıttığı lafları teker teker yalatmış hala utanmadan lâf uretiyor. Bu sarışın trollerde utanma arlanma diye bir özellik yok arkadaş.

Hem bu arada sizin eurolig başlamadı mı daha?

4. bildiğim kadarıyla Beşiktaş fenerbahçeyi son bilmem kaç maçtır yenemiyor.dolayısıyla kimin kime kapakları arka arkaya dizdiği ortada.

leipzigin beşiktaşın içinden geçeceği maç.

5. paralı köpeklerin yine başlık karıştırdığı maç.kardeşim senin yazacağın başlık bursaspor-fenerbahçe başlığı.en olmadı ziraat süt kupası.şampiyonlar liginde yerin yok senin haydi yallah.

aynı zamanda beşiktaş'ın rotasyon kadroyla çıkacağı şampiyonlar ligi maçı.

her maça beşiktaş'ın şöyle içinden geçerler böyle geçerler diyorsun ama her maç beşiktaş senin içinden geçiyor.leipzig bu maçta bizi yense ne olur yenmese ne olur ama bunu senin beynine anlatmak sıkıntı fazla kasma otur dizini izle sen.

senin lig maçında ilk onbir oynattığın atıf şeysuyken biz ryan babel'i şampiyonlar ligi maçında dinlendiriyoruz.

sizin için tam bir dram.

6. Bir adam ne kadar mal olabilirin ispatı maç.

Monaco şöyle yapacak, porto koyacak, timo werner çakacak, Falcao reyiz atacak falan filan deyip sonra moraran kendisi değil gibi hala utanmadan arlanmadan yazabiliyor bu paralı köpek. Besiktas'ın bu seneki diger şampiyonlar ligi maçları başlığına bak nasıl dört olduğunu tekrar gör istersen.

7. sonradan görmeliğin kralını yapan yalaka takımının, hayatlarında görüp görebilecekleri belki de son birkaç şampiyonlar ligi maçlarından biri.

tüpçü gitsin , mhk desteği bitsin ben o zaman göreceğim bu havalı geçinen zat-ı muhteremleri.

tartışma gafletine girmiyorum çünkü düşünemeyen üretemeyen organizmalar olarak ancak hakaret etme üzerine yaşamını idame ettirebiliyorlar.

pabucumun küfürbaz,ahlaksız,çirkef efendileri. yenilince hakem derler ama rakiplerine tekme tokat dalan yaratıklarına ses etmezler.

8. ben de takımımız gibi rotasyon yapıp izlemeyecektim ama bu paralı köpeğin haykırış dolu havlamalarını duyunca izlemeye karar verdiğim maç.

9. negredo, orkan, medel, lens gibi oyuncuların oynaması gereken maç. rotasyon abartılmamalı, namağlup ve puan rekoru ile gruptan çıkılmalı.

10. beşiktaş'ın rotasyon derken kadronun iyice şeklini değiştirdiği maç.

tam derken negredo'nun golüyle beşiktaş 1-0 öne geçti. porto'da 1-0 önde.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.