Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

05.01.2021 konyaspor vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. Hafta arası oynanan lig mücadelesinde 17.hafta mücadelesi. Konyaspor rakibini 4-3 mağlup etti.

2. 7 gollü maç

ilk yarı resmen uyuduk hatta kapatacaktım maçı bir ara ama ikinci yarı oyun hareketlendi

konyaspor acımadı sağlı sollu 4 tane salladı(gülücük)

keremjem hep sen ice la kafa buluyordun ne oldiiii

3. bir güzel yenildiğimiz maçtır.

futbol yok eksikler de fazla olunca üstüne üstlük anlamsız yapılan ilk iki değişiklik üzerine tuzu bieberi oldu.

4. gs yenilince hakemlerin pırıl pırıl oldugu maç iceman için.eyyam yok neden gs yenildi.gülücük

5. hakemin yine eyyam yaptığı ve linnesin kendini atmasına ilk fırsatta peniltıyı çaldığı ama ilahi adaletin hemen tecelli ederek konyasporun 3 puanına engel olunamadığı maç.

bir gün önce göz göre göre sinanın ayağına vurulmasına bütün hakemler üç maymunu oynamıştı. hep diyorum galatasaray olunca hakemler penaltı vermek için bahane arayıp geziyorlar, fener oldu mu tartışmasız çok net penaltıları bile görmezden geliyorlar.

6. maç kültürüm yok. yorum da yok

7. yalnız o penaltı cidden çok komikti ya, bu kadar kolay penaltı verilir mi hiç

ice bazen haklı yani

bu konuda seni bazen kızdırsak da haklı olduğun taraflar da yok değil gold man

bizim maçta auta çıkan topu korner kullanıp attığınız o gole birşey demediğinden yükleniyorum sana zaten(gülücük)

8. Fatih Terim, yabancı kontenjanını sıkıştırana kadar dolduruyor ve yabancıları oynatıyor. Her 6 ayda bir de transfer yaptırıyor. İyi futbolcuları toplayıp çürütüyor. Milli takımlara da zarar veriyor. Nitekim Türk Milli takımında oynarken GS'ye alıp yedek beklete beklete futboldan kaybolmasına sebep olan Fatih Terim'i birileri artık uyarmalı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.