1 2 3 4 5 6 7 8

ZiraatliUlkucu

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

32 entry 2 konu hiç puanı yok
16.09.2015 11:30 son işlem tarihi takip etme takip et

bacaklarını topla kampanyası

Fizyoloji ve yaradılış gereği uygulanması mümkün olmayan bir kampanyadır.

04.03.2015 15:11
 1. okutulan siğilin iyileşmesi

  Lazerli yakma işlemide dahil (Duman ve et kokusunu almak cabası) her türlü şeyi denemeye rağmen geçmeyen, Ankara'da Altındağ'da bulunan şimdilerde rahmetli olan fakat elini kızına verdiği söylenen Bacaksız Hasan lakaplı Allah dostunun arpa taneleri yumurta ve okumayla yaptığı keramet sonucu 5-6 günde siğillerin geçmesi işlemidir. İnanmak için yaşamak lazım doğrusu.. Bizzat yaşayanlardanım.

   
 2. audi

  Arabaların şahıdır. Ölüsü bile para eder. Her modelinin her sınıfına gözü kapalı binilir. Tabi parası olanlar için.

   
 3. memur-sen

  123 liralık sendikacılık..

   
  (Bkz: sarı sendika)
 4. erzurum

  Türkiyenin en çok göç veren illerindendir. Madem Erzurum bu kadar güzel bu insanlar neden memleketlerini terk ediyor sorusu gelir her zaman akla... Ha birde şehir merkezinin tek geçim kaynağı hayvancılığı çıkarsak Öğrenciler ve askerlerdir. İnanın Üniversite ve Kışlalar olmasa Erzurum'un insanı soğuktan değil açlıktan kavrulurdu. Dış ilçeleri o kadar uzaktır ki batıda 3 il geçersiniz o mesafelerde.. Oraları kalkındıran da Memurlar ve yine hayvancılıktır. Doğu Anadolunun en güzel ili olmakla beraber Güneydoğuya oranla müthiş geri kalmıştır. Güneydoğunun illere yapılan yatırımın %1 i Erzurum'a yapılmamıştır.

   
 5. milliyetçilik ayrı,ırkçılık ayrı zırvası

  Türklük denilince tüyleri diken diken olan zavallıların sıkça dillendirdiği kelamdır. Milliyetçilik ayrı ırkçılık ayrıdır. "Kişi kavmini sevmekle suçlanamaz" düsturu Milliyetçilik, "beyazın siyaha siyahın beyaza üstünlüğü yoktur" öğütünün çiğnenmesi ırkçılıktır. Kaldı ki Türkiyede en büyük ırkçılık kürtler tarafından Türklere yapılmaktadır. Türkiye veya dünya üzerinde 1 tane Türk ırkçılığı sonucu ölen tek bir canlı bulamazsınız. Türk ırkçılığı sadece bir fikirdir ve Türk ırkçıları gerçek entellektüellerdir. Bombalı eylem, mayınlı eylem, kaya diplerinde pusu gibi hain şeylerde bulunmazlar.