1 2 3 4 5 6 7 8

sude

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Sözlükte onuda bir an önce görmek istediğim editörlerden birisidir.kısa süre içinde güzel konu ve entry'ler gireceğini düşünerek açtığım başlıktır.

   
 2. kadın ismi deyip geçmek vardı ama editör ibaresi ile farklı bir boyuta getirdiğim konu.

  öncelikle editör arkadaşıma teşekkür ediyorum. sürekli yazmak istediğim ama işlerin yoğunluğu sebebiyle bir türlü istediğim şekilde giriş yapamadığımı söylemeden geçemeyeceğim.

  umuyorum ki, bir gün gelip bir daha gitmeyeceğim. yalnız o güzel günler ne zaman gelir, bu konuda bir garanti veremeyeceğim.

  sebepler, bahaneler, kendini kandırmacalar, defterler, faturalar, bitmeyen yılsonu işlemleri. yılsonu kelimesine bir açıklık getirelim. kastım 2017 yılınadır, o beni bırakıp gitti, ister misin, biraz daha yanında kalayım mı demeden. hayırsız yıllar..

  halbuki ben ne kadar vefakar biriyim ki, karşılıksız aşk peşinde perişan hallerde geziyorum. az kaldı unutacağım seni. bir mi desem iki ay mı desem..

  kısacası bahara ne kaldı..

   
  (Bkz: teşekkürler)
 3. yazar'ın ne kadar dertli olduğunu gösteren entry'dir (tebessüm)

   
 4. muhasebecilik mesleğini seçerek dertsiz başına dert almış kişidir.

  zamanında bu mesleğin ne menem bir şey olduğunun farkına varmamış ama bir kuruşun peşine günlerce düşünce anlamış. yalnız bir kere "evet" deyince, geri dönmek olmaz demiştir.

  işte hayat hikayesi bu kadar kısa ve özdür.

  ( gülücük gülücük ) niye smile koyamıyorsak , sözlük moderatörü bir cevap versin. bu konuya duyarsız kalmayalım, tava tencere çalarak tepkimizi gösterelim. hatta açlık grevine başlayalım, isteklerimiz yerine getirilene kadar asla birşey yemeyelim. (buradaki asıl amaç kısa yoldan kilo vermek, çaktırmayalım.)

  yalnız bir anda editör olduğumu unuttum, çanak kaldırmakta neymiş. bak sennnnn..

  uslu uslu dur şuracıkta, gelişin zor oldu ama gidişin çok net olabilir. (düşünceli, şaşkın smile)

   
 5. Gelgitli yazar. Geliyor, yok oluyor. Bir de sinirleri alınmış yazarlardan, sözlükte cok az var bu tarz yazar. Sakin sakin tane tane uzun uzun ve öfkelenmeden bir insan nasil yazar , hatta cevap verir anlamiyorum. Benlik degil hic.

  Bir de idal in kankalarindan.

   
 6. İki defa kendisiyle mesajlaştığım ve ikisinde de üslubuyla bağıra bağıra -ben dünya tatlısı bir ponçiğim- diyen yazar. Gülücük. Seviyorum. Sagolsun yokluğumu ve vaziyetimi merak eden ince insanlardan.

   
 7. Sözlükte bugün gördüğüm, bugün okuduğum bir yazar. entrylerine uzaktan bakınca ve ilk yazdıklarından itibaren okumaya başlayınca zihni açık, anlayışı kuvvetli, araştırmacı, matematik terbiyesi aldığını düşündüğüm, yazdıklarıyla farklı bakış açısı kazandırabilen kişi diye kendisi hakkında hüsn-ü zanda bulunmaya başlıyordum ki bakınızdaki yorumunu gördüm ve yazdıklarımı ilk cümlenin sonundan sonra geri aldığım sözlük yazarıdır.

   
  (Bkz: tüp kaçağını çakmakla kontrol etmek)
 8. Kadın şiddeti için ;

  Yapmış yapmış ama bir sorun bakayım neden yapmış

  Diyen yazarımız.

   
  (Bkz: eski eşinin üstüne kızgın yağ ve sıcak su döken kadın)
 9. Yozgat lobisi yazarlarından.

  Dikkat etmek lazım. Cıssss

   
 10. Çok şiddet yanlısı bir yazar. Zaten kovboy filmleriyle büyümüş, hep atar gider. Yozgat tan teksas yaratmaya çalışıyor.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.