1 2 3 4 5 6 7 8

kmygr34

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

31 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
06.07.2016 22:20 son işlem tarihi takip etme takip et

asgari ücret

Çalışan nüfusun çoğunluğunun aldığı maaş. Ne yazık ki buna rağmen parayı verenlerin de çoğunun elinin titrediği maaş.

20.12.2015 23:36
 1. suriyelilerin vatandaşlık hakkı kazanması

  hükümetin yanlış adımlarından biridir. yardım edersin herşeyin yolu yöntemi var çadır kentten hiç çıkarmayacaktınız çadır kentlerde bakılabilirdi. prefabrik mahalle kurulabilirdi sınıra. insani yardımları takdir ediyorum lakin bu işi vatandaşlık vermeye getirmek çok farklı birşey, insani yardım ayrı birşey. çünkü iti kopuğuda mülteci adı altında geliyor bizim memlekette yeterince it kopuk var zaten.

   
 2. gamzedeyim deva bulmam

  gam -zedeyimdir doğrusu yeni öğrenmiş bulunmaktayım

   
 3. sözleşmeli öğretmen

  sonunda torpil gelemeyen bir alanda torpile kavuştu. şimdi mesele ülkenin kimi yerlerinde memurları tutmak ise bunu yönetmelikle halledersin yani uzun uzadıya herkesin bildiği şeyleri yazmak istemiyorum birçok yolu var yani. hep ikilik çıkıyor devlette. bir yandan doğrudan atananlar bir yandan sözleşmeli atananlar. şimdi kimse kimseyi kandırmasın sözleşmeli personel alımlarında dönen üç kağıtlar malum biliniyor. Merkezi atama ile atandın atandın gümüş sikke senindir gerisi boştur sana referans birisi yoksa. şimdi bu merkezi atama ile gelen ile sözleşmeli gelen bu ikilik hak mı adalet midir? bu eskiden alaylı mektepli ayrımcılığı gibi. öğretmenliğe gelirse aynı dava biri asil kadroya doğrudan biri seneler sonra belki giriyor. ne yapılıyorsa tek tip yapın bari.

   
 4. sözlükte tek başına kalmak

  çok sıkıcıdır yazmak istemezsin

   
 5. Maden suyu

  İngilizce maden =mineral iken son zamanlarda bazı şişelerde şişelerin üstüne maden suyu yerine doğal mineralli su yazılmasını anlamadığım faydalı doğal maden suyu. Herhalde vitamin ve madenler yerine vitamin ve mineraller diye yaygın kalıptan olsa gerekte doğal maden suyu kulağa daha hoş geliyor.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam