1 2 3 4 5 6 7 8

HakanTahir

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

95 entry 12 konu 25 puan
10.02.2019 17:44 son işlem tarihi takip etme takip et

uğur ışılak

Olmak istediği kişi ile olduğu kişi arasındaki makas bir hayli açıldığı için sağlıklı kararlar alamayan bir insan. Yıllar evvel, hiç tarzım olmayan bir müzik yapmasına rağmen, bir biçimde bana güven veren bir tarafı vardı. Büyük hayal kırıklığı yarattı son yıllarda.

05.08.2015 04:12
 1. Atatürk

  İnsanca yaşamak istemeyenlerin , zekasını ve güzel yüreğini anlayamayanların sevmediği nevi şahsına münhasır büyük insan.

   
 2. tanzim satış noktaları

  tanzim satış nedir yav deyip google' a soran kafaların çok beğendiği durum.Bunlar neden bu hale gelindiğini sorgulamaz tabi. Bir de bu satış yöntemini yıllardır savunanlara, serbest piyasacı olmayanlara ''vay komünist , tüh gavur, solcu seni'' filan diyordunuz ne oldu ?!

   
 3. abdülhamit han

  birilerine göre kızıl sultan, birilerine göre ulu hakan olan osmanlı devleti padişahlarından. sorun tam da bu ''birilerinde'' işte. Bu fikir kabızlığı yüzünden , bu fanatiklar yüzünden güzelim memleket ruh hastalarıyla doldu.Rahmetli bir ''cahil'' turnusoludur günümüzde.

   
 4. cemil kavukçu

  1951 yılında İnegöl'de doğan , İstanbul Üniversitesi Jeofizik mühendisliği mezunu, yıllarca MTA'da çalışmış öykü ustası. Sıradan insanları ve olayları küçük küçük dokunuşlarla görkemli bir öyküye dönüştürür. Kavukçu da her tavansız zihne sahip insan gibi babalarının sıkışıp kaldığı'' kasaba ''dan ve ''taşra sıkıntısı'' ndan kaçma planları yapan biridir gençliğinde. Başaranlardandır o. iyi ki de başarabilmiştir. Ömrü uzun ve sağlıklı olsun.

   
 5. MEB

  bünyesinde çalıştırdığı terör destekçilerini ne zaman görevden uzaklaştıracaklarını merak ettiğimiz kurum. Adamların sendikası bile var !