1 2 3 4 5 6 7 8

F16 Gökçen

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

347 entry 1 konu 35 puan
22.05.2024 11:07 son işlem tarihi takip etme takip et

sözlüğü protesto etmek

Dermes,bi uçtum geldim :)

12.03.2024 14:24
 1. sözlüğü protesto etmek

  Dermes,bi uçtum geldim :)

   
 2. Uber araçlar

  Uberler bir sisteme bağlı çalışıyor.Yani takipli,o yüzden aslında güvenli

  Sıradışı vukuatlar illa ki oluyordur,muhtemelen işin farklı bi nedeni vardır

   
 3. sözlüğü protesto etmek

  Bi bura kalmıştı protesto etmediğiniz :) Akıllı,uslu durun.Olay yeri inceleme geldi

  Hey ! Ahbap,senin sorunun nedir adamım hı ? :)

   
 4. kişilik bozukluğu

  Emre,teşekkür ederiz bilgilendirme için.Kişilik bozukluğu olunca konu,o yönde bilgi paylaştık :)

  Nihayetinde konu kişilik bozuklukları.Videodan haberim yok,Adnan oktara gelecek olursak uzun bir tımarhane geçmişi var öyle duymuştum:)

   
 5. kişilik bozukluğu

  bireyin içinde bulunduğu kültürün beklentilerinden önemli ölçüde sapmalar gösteren, süreklilik arz eden bir iç yaşantılar ve davranışlar örüntüsüdür. Bu sapmalar özellikle düşünce farklılıklarında ,kişinin kendisini, başkalarını ve olayları yorumlama biçiminde, duygulanım farklılıklarında , insanlar arası ilişkilerde yaşanan sorunlarda ve dürtü kontrolünde yaşanan zorluklarda kendisini göstermektedir.

  esnek olmayan ve atipik düşünme, hissetme ve davranış kalıpları ile karakterize edilen zihinsel sağlık sorunudur.Kişilik bozuklukları A-B-C gruplandırmaları ile çeşitlilik gösteriyor.A kümesine giren,b kümesine giren,c kümesine giren bozukluklar farklıdır.

  Tedavisi maalesef yok sadece alevlenme dönemlerinde,belirtileri hafifletmeye,yatıştırmaya yönelik semtomatik tedavisi var.

  Erken çocukluk travmaları ve genetiğin etkili olduğu düşünülüyor.Ergenlik döneminde belirtiler ortaya çıkıyor,15/16 yaş aralığında farkediliyor ama 18 yaşını tamamladan kişilik bozukluğu tanısı konulmuyor.18 yaşından sonra tanı konuluyor

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam