1 2 3 4 5 6 7 8

bobkarepantolon

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

138 entry 2 konu hiç puanı yok
04.05.2019 23:49 son işlem tarihi takip etme takip et

adnan oktar

Bir zamanlar özellikle doksanlı yıllarda bazı medya kuruluşlarınca asrın müceddidi diye pazarlanmıştır. hata kitaplarını vermek için birbirleriyle yarış eden güruh nedense şimdi en çok şikayet eder olmuştur. Yine de milletçek tek tesellimiz gerçek yüzünü görmeden ölüp gitmemiş olmasıdır. Zira her sene bir de bunun anmasını yapacaktı devlet erkanı dedirten şahsiyettir.

05.03.2018 21:32
 1. en iyi fikirler hep bulaşık yıkarken aklıma gelir

  Türkün aklına kaçarken ya da ....ken gelir.

   
 2. meyveli gazoz vergisi

  96 milyarı faize gidecek olan MTV vergisinden gelecek olan paranın da yetmemesi neticesinde konulması muhtemel vergi.

   
 3. zevkini çıkarmak

  Tecavüz kaçınılmazsa... şeklinde bir kullanımı da mevcuttur.

   
 4. altta kalanın canı çıksın

  "iki nokta üst üste" işaretini aklıma getiriyor hep.

   
 5. teog'un kaldırılması

  Teog'un kaldırılması ile ilgili 4 teorim var. (tahmin mi demeliyim)

  1- Daha önce 2010 yılı kpss sınavında kopya olduğu nasıl ortaya çıkmıştı önce onu bir hatırlatarak başlamak istiyorum. 500 tane full yapan vardı. Sınavın tarihinde böyle bir şey olmamıştı. Bu kadar birinci olunca işin içinde kopya olduğu kabak gibi ortaya çıkıvermişti.

  Şimdi ise teog'da 17.000 birinci var. (sadece bir tahmin. Çalışkan yavrucaklarımızı tenzih ederim. Zira onlar soru çalacak kadar kötülüğe bulaşmamışlardır daha)

  17 bin tane birinci olunca benim aklıma şu sorular geliyor.

  Sınav soruları mı çalındı?

  Yoksa sızdırıldı mı?

  2- Diğer bir ihtimal ise sorular oldukça kolaydı. Öğrencilerimiz de maşallah güzel güzel yaptılar. Bu da olabilir tabi. Başarı düşük olunca sınav komisyonu karar almış ve soruları çok zor soruyoruz bu bir eleme sınavı değil yerleştirme sınavı bu kadar zorlamaya gerek yok sadece sıralama yapacağız der. Elini vicdanına koyup kolay sorular hazırlar ve yavrucaklarımız çatır çatır çözerler.

  3- Her milli eğitim bakanı sistemi bir kere değiştirmiş benim neyim eksik diyen ismet yılmaz uzun zamandır Reis'ten gelecek pası beklemektedir. Canlı yayında teog'u kaldırılmak istendiğini duyunca hemen pası gole çevirmeye çalışır.

  4- Bir kaç değişikliği deneyen sevgili hükümet en sonunda deneme yanılma yoluyla doğruyu bulmuştur ve teog'un gerekli olmadığını anlamıştır.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam