Advertisement
1 2 3 4 5 6 7 8

yeni yazarlar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sözlükte var olmalarından mutluluk duyduğum daha aktif olmalarını beklediğim yazarlardır. sözlük kurallarını çok da kavrayamadıkları gözlense de zamanla her şeyin oturacağını biliyor olmak teselli konusudur.

   
 2. yeni isimler,yeni fikirler, yeni başlıklar, yeni entryler ile sözlüğe dinamizm katacak olan yazar arkadaşlardır.çeşitlilik açısından memnuniyetle karşılanır.tabi bu durumda var olan yazarlar da eski sıfatını alır.(yazar burda bir şey yapmıyor)

   
 3. milli bir uzay istasyonu inşa edip marsta ve dahi jüpiterde araştırmalara başlasak bu kadar sevinçle karşılanan bir haber olmazdı diyerek hayretle gıpta arasında bir yerde şahit olduğum ayak basma hadisesine müşerref yazarlardır. kudüs'ün kapısından giren selahaddin eyyubi gibi sanırım o(nlar) da hayretle takip ediyordur.

   
 4. sözlükte yazar sayısının az olması ve mevcut yazarlarında yıldızlarının birbiriyle pek de barışmamasından kaynaklı, sevinç gösterileriyle karşılanan yazarlardır.(yazar burada kahkaha atar)

  şahsımın nazarında onlar sadece sıradan bir yazar değil, kanamalı bir hasta için aranan ve bin bir zorlukla bulunan damardan tazecik çıkmış kan kıvamındalardır.

   
 5. Aslında bu yazarlık işi fena değilmiş diyen kisi

   
 6. manasını tam olarak dolduran kişilerden biri benim diyebileceğim bir başlık.

  Hayatıma renk kattı (yazar (ben oluyorum) burada gülüyor)

   
 7. sözlükte yeni yeni gördüğümüz değerli üyelerimizdir

  kalemleri daim olsun

   
 8. sözlükte yeni yeni paylaşımlarını okuduğumuz ve hoşgeldiniz diyerek saygıyla selamladığımız değerli arkadaşlardır.

   
 9. son günlerde aramıza katılan yeni fikirler, yeni düşüncelerdir. yazar sayısı son bir kaç günde arttı. iki üç yeni yazar göze çarpıyor.

   
 10. Sürekli gidip gelip yeni üyelik aldığımdan asla kurtulamayacağım hâldir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.