Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

whatsapp'ın 8 şubat'tan itibaren yeni sözleşme dayatması

paylaş araştır

1. whatsapp'ın 8 Şubat'tan itibaren herkesin yeni sözleşmeyi onaylamasını istemesidir.

Bu sözleşme, kullanıcı verilerinin Facebook ile doğrudan paylaşılabileceğini ortaya koyuyor. Kullanıcılar ise alternatif arıyor. türk halkı olarak bence yeni alternatifler bulmak gerekir.

telegram, signal, bip gibi

2. bip en güzeli hemde yerli.

3. Uykulu uykulu onayladım farkında değildim. Silip, bip'e geçmeyi düşünüyorum.

4. canlı yayında sinkaf sözleri engellemeye yarayan ve sesi andıran üç harfli yerli uygulamayı meşhur edecek olan sözleşmedir.

not: tilkinin kovaladığı roadrunner'in çıkardığı ses uygulaması :)

5. yerli uygulamalar da yapmayacak mı bu şekildeki dayatmaları? Sonuçta bu tür ücretsiz uygulamaların kullanıcıları olarak hedef kitleyiz ve uygulamalar kullanma alışkanlıklarımızdan profilimizi çıkarıp ona göre uygun reklam yüklüyor bize...

6. Geri Adım Atıldı. Whatsapp gizlilik politalarına devam kararı aldı an itibariyle...

7. kabul etmeyeceğim bir sözleşmedir.

çok mu önemli benim bilgilerim değil bütün fbi cia m6 kgb benim ne yaptığımı takip etmiyor belki ama tekelleşme adı altında birşeyler dayatması insanın hoşuna gitmiyor.

7 şubatta hala dayatma olursa silerim bende maşallah rehberin yüzde 90 son 24 saatte telegrama geçmiş bile.

8. sürekli karşıma çıkan ve her seferinde ertelediğim, uykulu anımda evet dememi bekleyen durum.

bu güne kadar her dediğine evet dedik, bu sefer demiyoruz ya, inatlaştık. bip ile telegram kendine bu platformda yer buldu bu sözleşme dayatması yüzünden. hayır avrupa ülkelerinin bilgileri değerliyken bizim gibi gelişmekte olan ülkelerin bilgileri çöp.

(Bkz: Bip)(Bkz: Telegram)
  9. dedikodularının ortaya çıkmasından korkan sude editörümün onaylamadığı sözleşme

zucherberg de zaten şu an kara kara düşünüyor acaba bu sude neler çeviriyor whatsappta, dur ben bunu öğreniyim diyerek sözleşmeyi değiştirdi

yakında yayınlanır konuşmaları, dur bakalım ne dedikodusu yapmış hep birlikte öğreneceğiz(tebessüm)

10. #2kd3 haklı ama öyle deme Yozgat özerk bölgesinin dedikodu daire başkanı editörüm temkinli ve kabul etmeyecek gibi.(gülücük)

dayatmaya hayır..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.