1 2 3 4 5 6 7 8

Volkan babacan

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Erkek uluslararsı dostluk maçlarında isvec ile yaptığımız mücadelede file bekçimizdir.

  Dk 74 de pek de iyi bekçilik yapamamıştır ama

   
 2. kendisinden çok daha iyi kalecilerin bir türlü milli takımda oynamamasından ötürü forma şansı bulan ve bence o kadar da ahım şahım bir yeteneği olmayan vasat kaleci.

   
 3. başakşehir futbol kulübünün kalecisidir. takımıyla beraber kendisinin de performansı artarak dikkat çeken isimler arasına girmeyi başarmıştır ve yurt dışından da teklifler aldığı söylenmektedir.

   
 4. fenerbahce maçında enteresan şekilde aşırı istekli ve hırslı oynayan başakşehir kalecisi.yok yok öyle demiyoruz, adam formasının hakkını verdi. iş ahlakı gereği ne yapması gerekiyorsa onu yaptı.

   
 5. hamza hoca aşırı istekliydi diyen fikret orman'I eleştirenlerin görevini yerine getirerek oynadığı için takdir etmemesi gereken kaleci.

  çok net pozisyonlar çıkardı, uçan hollandalının penaltısını kurtardı.

   
  (Bkz: 09.05.2016 başakşehir vs fenerbahçe maçı)
 6. zaten takdir ettiğimiz oyuncu, çok şükür ağlaklar gibi eleştirmiyoruz. futbolda olacaktır bunlar yeter ki olay saha içinde kalsın.

  bazı şeyleri aşmak gerekiyor. ama görüyoruz ki aşamayan tonla insan var.

   
 7. Başakşehir takımının milli kalecisidir. Futbol spordur, sporcuların görevi üzerine düşeni yapmaktır. Muslera nasıl üzerine düşeni yaptıysa volkan babacan da onu yapmıştır.Tarftarları anlamak ise zor, maçı kazanırsın ya da kaybedersin, çok maç kazanırsın şampiyon olursun. Ama şampiyon olan takıma sürekli saldırmak, çamur atmak, çekememek de neyin nesidir ben o kısmını çözemedim.

   
 8. fenerbahçeyi şampiyonluktan eden kalecidir. eğer bjk şampiyon olursa

   
 9. sezon boyunca sadece 2 maç oynayan,onları da fenerbahce maçlarında oynayan; sezonun geri kalanındaki galatasaray,beşiktaş ya da milli takım maçlarında nedense çok rahat ve basit goller yiyen ilginç kaleci.her fener maçında içine panter kaçıyor bu adamın.başkasına gelince süt dökmüş kedi gibi.

   
 10. Benden Önceki Yoruma Bakıp Kesin İceman Yazmıştır Dediğim Konu Başlığıdır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.