1 2 3 4 5 6 7 8

uyarı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bir iki üç derken sayının artmasıyla dozajında artacağı ünlemli sözcüklerdir.

   
 2. ikaz

   
 3. Memurlara verilebilecek disiplin cezalarından biridir, en hafifidir.

   
  (Bkz: memurlara uyarma cezası verilebilecek durumlar)
 4. site içi uygunsuz herhangi bir ileti veya özel mesaj gönderdiğimizde şikayet edilip bize yönetim tarafından gönderilen mesajdır.

   
 5. Okul öğrenci davranışlarını değerlendirme kurulu yani bilinen adıyla disiplin kurulunun öğrencilere verdiği bir ceza türü

   
 6.  
  (Bkz: ihtar)(Bkz: tembihleme)
 7. memurlar net editörlerin en çok kullandığı ceza türüdür. devamı yazı yazmama cezasını tekrar devamı halinde de üyelik iptaline kadar gider

   
 8. Uyulmasi gereken bir kural ihlal edildiginde yapilan kural hatirlatmasi

  "Seni gidi seni! sen demek beni yok sayarsin, gormezden gelirsin ha! dur ben bi cekiyim senin kulagini da aklin basina gelsin"dir.

  Tehdit olarak da algilanabilir. Çünkü uyari dikkate alinmazsa kademe kademe cezalar gelir.

   
 9. memurlar net editörlerinin ne kadar ciddiyetsiz ve yetersiz olduğunun göstergesi.neredeyse 1 sene önce açmış olduğum ege bölgesi tatil önerisi konuma uyarıyı anca vermek akıllarına gelmiş,gerekçe dolandırıcıyı ifşa etmekmiş.

   
 10. kuruma, özel çektirdiğim interneti 11 nisan 2012 yılında çıkarılan yönergeye göre kapattırmadığım için aldığım ceza..

  taahhütü bitmediği için kapattıramamıştım. asıl fiyatı 69 lira olan 24 megabit hızdaki interneti 42 liraya 1-1,5 sene kullanmıştım. üstüne üstlük taahhütlü bilgisayar kampanyasından faydalanmıştım o an kapattırsaydım hem bilgisayarın tüm borcu hem internetten sağladığım indirimleri ceza olarak ödeyecektim. bu şekilde durumu savunma olarak verdiysem de kabul edilmedi cezayı yedik..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.