1 2 3 4 5 6 7 8

Tuşlu telefon

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  Nostaljidir.

  TSK'nın izin vermesiyle raflardan inen ve tozu alınan telefonlardır.

  Birçok kişi askere gidecek yakını için tuşlu telefonlara yeniden ilgi göstermeye başlamış. Askerde kullanmak isteyenlerin yanı sıra bazı kişiler ise nostalji için veya şarj ömrü daha uzun olduğu için eskiye dönüş yaparak tuşlu telefon kullanmaya başlamış.

  Daha az arıza, daha uzun şarj ömrü. Kulağa hoş geliyor.

   
  (Bkz: nostalji)
 2. z kuşağının gördüğünde taş devrinden kaldığını düşünmesine sebep olacak nesne. tuşsuz telefonlara göre en büyük avantajı şarjının on gün filan gitmesiydi. özellikle filipis:) marka olanların şarjı bir ay dayanıyordu. herhalde bu telefonları ele geçirmek için siber korsanlar uğraşmaz zaten içinde hafızası çok küçük. sosyal medya şirketleri de tehdit edemez içindeki veriler için. bir de bu tuşlu telefonların konuşma kalitesi şimdiki akıllılarına göre daha iyi.

   
 3. İyiydi bence. Küçük , ucuz, pratik, şarj sorunu olmayan...

  Cep telefonlarının sebep olduğu pek çok ölüm-yaralanma olayları var.

  Hırsızlık, gasp, özçekim kazaları , trafik kazaları falan hep bu cep telefonları yüzünden...

  Evet konumu bulmak hayat kurtarıyor, internet yoluyla hızla bazı bilgilere ulaşmak da ama bilmiyorum onsuz da yapabilirim.

   
 4. Geçmişe özlemdir.

  Özlüyorum hele ki üniversite yıllarında aldığım Nokia 1110. arama tuşu nerede hatırlamıyorum. her işi mesajla hallettiğimiz için avea lılarla 5 bin MSM bunun bir 4 binini kullanmıştım.:)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.