1 2 3 4 5 6 7 8

türkiye elenince sevinen türk

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. içimizdeki irlandılılardan biridir.

   
 2. terimi,kabadayı tavırlarını,milletten özür dileyeceğine hesap soracağım diyen mafyavari takılan oyuncusunu, kötü oynadığında protesto edildi diye küstüm oynamıyorum diyen milli takımı ciddi almayan adamlara tepki gösteren kişidir.

   
 3. türk olmasa gerek diye düşündüren yaradılmıştır.

  milliyetçilik damarları kökünden kesilmiş olsa gerek

   
 4. Milli ve manevi duygularını yitirmiş kişidir

   
 5. damarlarında kan yerine koli basili taşıma olasılığı yüksek kişidir.

   
 6. Takım fanatizmi veya kişisel ego,kin,nefret ve ihtirasları milli değerlerinin önüne geçmiş kişidir.Sayıları da oldukça fazladır , türk milli takımının hemen her başarılı döneminde vardırlar ve nedense çokları fenerbahçe taraftarıdır.

   
 7. yine cahilce bir başlık ve yine kurusıkı yoz milliyetçi/ faşist entrylerden bir kuble.

  yahu ne zaman adam oluruz diye bir soru vardır ya hani, işte o soru altında satırlarca yazasım var bu konuda ama hem yazmaya üşeniyorum, hem de zaten okumazsınız. olan sayın idal'e olur. boşuna yormayalım editörümüzü.

  damarlardaki kanı da karıştıran var yahu, el insaf. sizin sığ vatanseverliğiniz sapıklık boyutunda bir müptezelliğe dönüşmüş haberiniz yok. gelmişsiniz burda sözde değil özde türklük sorgulaması yapıyosunuz.

  evet ben de sevindim türkiye milli takımının elenmesine. kazayla üst tura çıksalardı kısa süre üzülecektim ama zaten yine gerzekçe yenilecekleri için üzüntüm kısa sürmeyecekti. fatih terim'e de gıcığım, futbolcu diye pazarlanan kazmalara da, taraftara da, yönetime de alayına isyanım var. üstelik fenerbahçeli de değilim. çünkü takım tutmuyorum. ne oldu? devreleriniz mi yandı?

  zorlamayın geçer, kaldığınız yerden yaşamaya devam edersiniz iki saniye sonra.

  kuşlar, martılar, vapurlar...

   
  (Bkz: allah akıl fikir versin)
 8. aslında belki bir şeyler değişir diye düşünen türk de olabilir.

  hep kıl payı farkla başarı elde etmek bir çok noktayı görmezden gelmemize sebep olabiliyor.

   
 9. Benimdir onlardan biri.

  yaa ne kolaymış değil mi vatanseverlik, milliyetçilik? iddia kuponu doldurmaktır vatanseverlik. küfrederek maç izlemektir.

  900 kişiyi uçaklara doldurup Paris'e maç izlemeye götürüp, otelde ağırlayan, tıka basa yedirip içiren TFF'yi eleştirmemektir.

  Haldun Alagaş'ı duysa ,Macar Gulaşla karıştıracak adamlar ,spor üzerinden milleti gömüyor.

  o topçuların, Terim'in parasını bir ödeme bak... Milli maça çıkarlar mı? Bir zamanlar Torinolu Şaban millileri organize edip kazan kaldırtmıştı , hatırlatırım: ''bemewe x5 almazsanız oynamayız'' diye.

  Allah bilir , bu arkadaşlar çocuk olmayacak kadar süre yaptıkları askerlikte bile rapor peşinde koşmuştur...

   
 10. Insanlar ölüyor,Türkler katlediliyor Türkmendağında,sizin futbolunuz kimin umurunda dediğim saçma başlık. Futbol afyonuna devam,elendiğimiz için oturun ağlayın..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam