Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

tüpçü gidince fb'nin 10 sene galibiyet göremeyecek olması

paylaş araştır

1. yalvar yakar tüpçünün gitmesini istemeyen fenevbahçelilerin beşiktaş derbilerinde galibiyet alamama korkusu.

2. tüpçüden önce de tokatladığımız ve tüpçü gittikten sonra da tokatlayacağımız için trollükten ileri gitmeyen başlık.

3. ancak hakemle puan alabildikleri için küçük sarışın kız kardeşin durumun vehametinde oldukları tespit. daha önce de dedim her maça istediğiniz hakemi atamaya devam edin bu sene asla şampiyon olamayacaksınız ezik civcivler.

4. 10 küsur senedir galibiyet alamayanların ancak espri olarak açmış olabileceklerini düşündürten başlık. aksi düşünülemez çünkü akıl işi değil.tam tersi bile mevcut çünkü.

(Bkz: Vodafone arenada beşiktaşın feneri hiç yenememesi)
  5. hakem arkalarında olmasa beraberlik bile alamayacaklarını bilenlerin iyice korktuklarını belli ettikleri gerçek.

6. Sahasında 9 kişilik rakibi bile yenemeyenlerin komik başlığı.la onda bile hakem dediler ya la

7. daha önce uyduruk kırmızı kartla eksik kalmış kadroyla kalede kalecimiz bile yokken vurduğumuz için çok da umrumuzda olmayan mesele.

koray.

(Bkz: 3-4 istanbul hatırası)
  8. Tüpçünün avrupada sözü geçmemesi neticesinde mahalle takımına yenilen eziklerin bilmesi gereken konu.

Hafta içinde neden (şampiyonlar ligi hadi ona gücün yetmedi bari uefa) maçları oynanmıyor bu eziklerin.

9. zamanında adı sanı bilinmeyen köy takımlarına elenip futbol denen bir sporun varlığından 2 yıldır haberdar olanların zırvalaması.

sanki tüpçüden önce yenmiyormuşuz gibi. 15 senedir yenemiyomuş gibi çek panpa.

10. Tüpçü gidince FB'nin bir daha şampiyon olamayacağı gerçeği.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.