1 2 3 4 5 6 7 8

3-4 istanbul hatırası

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. beşiktaş'ın 17.04.2005 tarihinde kadıköy'de fenerbahçeyi 10 kişiyle ve kalede rumen forvet pancu varken yendiği maçın kısa özeti.

  maçtan sonra dobralığıyla ünlü sergen yalçın'In ''Ezeli rekabet mi? Ne zaman fenerbahçe bizi kendi sahamızda kalecisiz 10 kişiyle, kaleye Kezman veya Anelka'yı geçirerek yener işte o zaman ezeli rekabet tekrar başlar. Bizim için ezeli rekabet 17 Nisan 2005 tarihinde bitmiştir...'' dediği rivayet edilir.

  maçtan önce yaratıcı fenerbahçe taraftarının açtığı pankart için:

   
  (Bkz: rıza efendi 2 ekmek 1 süt)
 2. ancak 10 senede bir kazanınca söyleyecek başka galibiyeti olmadığı için dünya savaşı kazanmış gibi sevinenlerin andığı maç.

  arkasında halis olarak maç kazanarak şampiyon olmayı hak gören sonra da omo hokomlor on çok bozo doğrodo ağlaklığını yaparlar bir de. hadi oradan.

   
 3. Ne maçtı be diye anılan hatıradır. Dünyada eşi ender görülebilecek bir maç olmuştu. 10 kişi kalıyorsun, forvetin kaleye geçiyor, kalecilere taş çıkartan kurtarışlar yapıyor ve durum böyleyken bir de gol atarak deplasmanda 3 - 4 kazanıyorsun. Unutulacak maç değil gerçekten.

   
 4. görüp görebilecekleri son hatıradır. barcelona real madrid karşısında gelişen osasuna atakları kadar daha olmayan, rakip kaleye gelmekten korkar oldular şimdi.

   
  (Bkz: ender gelişen osasuna atakları)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.