1 2 3 4 5 6 7 8

taşınmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. toparlanmak paketlemek bütün eşyaları ayrı ayrı istiflemek gibi yorucu işlere neden olan eylemdir.ama farklı bir yer farklı bir ev ile hayata devam etmek insanın hayatında ayrı bir renk de oluşturabilir.

   
 2. Sadece bir hafta önce gerçekleştirdiğim eylem. insan sırf meşakkatinden dolayı doğduğum evde mi hayatım boyunca yaşasaydım acaba diye düşünüyor. Eşyaları toparlarken ne kadar gereksiz şeye sahip olduğumuzu fark etmekle birlikte, uzun zamandır yerini unuttuğunuz bir eşyayla tekrardan kavuşma mutluluğuna erişebiliyorsunuz.

   
 3. fiziksel zorluklarının yanında eşyayla bütünleşen ruhun çıplak kalması, duvarlara, kapılara, girişlere, kitap okuma mekanlarına alışmışlığın yerini hiçbir şeye alışmamış olmaya bırakması..

   
 4. yanlız yaşayan biriyseniz ve özellikle bayansanız gerçekten bünyeyi zorlayan bir hadisedir tek başına toplanmak ayrı dert taşıyacak elemanları bulmak ayrı derttir . birde taşınılan evde tadilat işleri varsa boya badana ölmüşsünüzde ağlayanınız yoktur .

  yerleştikten sonra temiz evin ve yeni çevrenin verdiği huzur bütün çekilen eziyeti unuttura bilir taşınmak sizin inisiyatifinizle gerçekleşmişse tabi

   
 5. Bir anda gerceklesmesi mümkün olmayan ve zamanla esyalarin duzen almasiyla Sonlanmasi umut edilen eylem.

  Bizimki daha tam olmadi zaten gelir gelmez elektrikci tesisatci telekomcu eksik olmadi evde

   
 6. Hiç etme eylemidir..

  Bazen bir yerden bir yere ev taşıma gibi

  Bazen bir dünyadan bir dunyyaa gitmek gibi

  Bazen bir kafadan gitmektir..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.