1 2 3 4 5 6 7 8

tartıştığı nişanlısının kaldığı kız yurdunu basan savcı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  gözde mesleklerin ve olmayan adaletin kimlerin eline kaldığını ve ne hallere düştüğünü gösteren bir başka çirkin olay. hakimi eskorta takılır, savcısı kız yurdu basar, komiseri kokoreçiyi döver, özel harekatı tecavüz eder nasıl kişilikler böyle mesleklere kabul ediliyor yazık. şaşırdık mı hayır. neden çünkü adam kayırma, biatçılık, yağcılık, torpil ve referansın artık kanunlaşmış gibi devlet politikası haline gelmesi yüzünden. güzelim ülkem daha neler görecek acaba dediğimdir.

   
 2. İsminde adalet gecen partinin eseri olan durum.

   
 3. 15 yıllık akp hükümetinin adam kayırma, biatçılık, yağcılık, torpil ve referansı artık kanunlaşmış gibi devlet politikası haline getirmesi ve bunu benimseyip sahip çıkması yüzünden oluşan vahim tablo. parti ismi içinde adalet kelimesi geçer ama kendileri adaletsizlikte master yapmıştır dediğim olay.

   
 4. kendi ilişkisiyle beraber muhtemelen kariyerini de yakan savcıdır.

   
 5. duygularının mesleğinin önüne geçen kişinin davranışı.

  ister savcı ol, ister doktor, ister milletvekili..

  görüyoruz ki, kadına karşı yapılan ya da yapılacak şiddetin muhataplarının meslekleriyle alakalı olmadığını görmemize sebep olan davranışlardan biri. okumuş, görmüş deriz ama en büyük şiddeti yine de eğitimli kişiler yapar ve görür.

  maalesef çok fazla görür olduk, duyar olduk ama bunlardan hangisine doğru düzgün bir çözüm getirilebildi ki. tecavüz olaylarına hala çocuk kandırır gibi kimyasal hadım türküsü çağırılıyor ve bu yeterli bir ceza mı? biz kadınlara göre değil. bu tarz bir zulmü görmüş kadınlar ve çocuklar yaşadıklarını unutabilecekler mi?

  tabi ki h-a-y-ı-r..

  bu iğrenç yaşanmışlığın cezası sadece ve sadece idam ya da normal, bildiğimiz hadım yani cerrahi müdahale olmalı.

   
  (Bkz: şiddet)(Bkz: hadım etmek)
 6. Ülkenin iyice teksas'a döndüğünün emralerinden biridir. Sonumuz hayrola.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam