Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

survivor 2022

paylaş araştır

1. pek bi severim.. ve favorilerim ; ogeday,,anıl ve evrimm.. fanlarıyım.

2. Herşeyin show olduğu program

3. gönüllülerden ogeday ve gökhan, ünlülerden adem ve elifi desteklediğim, efendiliğin kazanmasını istediğim yarışma programı.

4. bu sene umarım adada unutulmazlar diyebilirim.

Belki ada halkı bize oy verebilir.

5. gönüllülerden bernanın sürgün adası denen yere gönderildiği ve darısının yasine olduğunu temenni ettiğim yarışma.

daha önce de dedim benim için 4 kişi kazanırsa sevinirim. ogeday,gökhan,elif ve adem.

6. bu hafta izlemediğim programdır.

mert öcal gitmiş ama ya olmaz ki kim ortalığı karıştıracak şimdi :)

7. yunus emrenin gittiği bir hafta oldu

sarı papatya iyidir ya esip gürlüyor erken elendi sıra ona gelene kadar gidecek çok kişi vardı bence

şansızlığı çok sert bir potaya girmiş olması

8. acilen aşkımın elenmesi gereken yarışma. 3 haftada 6 kişi elenecekmiş.

ünlülerden aşkım yazılır ve gider, nagihan yazılır gitmez. bora yazılır. gizem yazılır

gönüllülerden hikmet yazılır, berna yazılır,evrim yazılır. şu evrimle berna elense de kurtulsak

9. dün gece itibariyle mertin nihayet veda ettiği yarışma programı. ama şu gıcık evrimin de yolu görünsün artık. bernası gitti sıra evrimde olmalı.

10. dün gece itibariyle de herkesin gizemin elenmesini beklerken boranın elendiği yarışma programı.iyi oldu fazla havalı takılıyordu arkadaş ama ünlüler takımı iyice dağıldı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.