1 2 3 4 5 6 7 8

Süleyman Seba

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 5 Nisan 1926 doğumlu beşiktaş'ın efsane başkanı...

   
 2. 2014-2015 Süper Lige Verilen Özel Ad...

   
 3. Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün 1984 ile 2000 yılları arasında kesintisiz başkanlığını yapan Türk spor adamı ve yönetici.. 13 Ağustos 2014'te vefat etmiştir.

   
 4. bir dönem milli istihbarat teşkilatında da çalışmış, eski bjk başkanıdır.

   
 5. Efsanevi beşiktaş başkanı.Aynı zamanda eski MİT görevlisi.

   
 6. istanbul beyefendisi.

   
 7. gönlü güzel, adam gibi adam. zengin biri değil ama beşiktaş'ın bugün ki bir çok mal varlığını kulübe kazandıran, saygıdeğer kişilik.

   
 8. yakın zamanda hakk ın rahmetine kavuşan, örnek bir kulüp başkanıdır.

   
  (Bkz: başkan)
 9. oktay Derelioğlu ile serdar topraktepe'yi kavga ettikleri için hiç acımadan takımdan uzaklaştıran sağlam karakterli rahmetli başkan.

  ikisi de o kadar iyiyken hem de. sanırım başka olarak devam etseydi ne nouma barınabilirdi Beşiktaş'ta ne de Gökhan töre.

   
 10. beşiktaş'ta uzun süre hem futbolculuk hem de başkanlık yapmış olan ve geçen seneki vefatıyla taraflı tarafsız herkesi üzen beyefendinin vücut bulmuş hali. beşiktaş'ın hakkı yeten'le birlikte iki onursal başkanınından biridir. ismi bu yılki süper ligin bu sezonki ismine verilmiştir. 'şerefli ikincilikler kirli şampiyonluklardan iyidir.' sözüyle akıllarda ve gönüllerde yer etmeye devam etmektedir. 'siporcu! arkadaşlarımız' deyişini özlediğimiz adam.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.