1 2 3 4 5 6 7 8

sözlükte 10.000 entry ye ulaşmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. emektar yazarların, bildiğim kadarıyla 4000 lerde olduğu, mayıs ayının ilk 10-15 gününe kadar ulaşılması muhtemel ancak çok da önem arz etmeyen, niteliğin niceliğe yenilmemesi dileklerine nail olan konudur.

   
 2. sürekli başlık açıp, entry girip sözlüğe can verenlerin ulaşması an meselesi olan sayı. sayıların bir önemi yoktur elbet, önemli olan içeriğidir. allah daha da arttırsın dedirtendir.

   
 3. allahtan bir mani gelmezse başarıp ipi önde göğüslemek istediğim olaydır. artık memurlar net olarak madalya mı takılır,bir plaket mi hazırlanır bilemem. orası sözlük moderatörlerine kalmış (gülücük)

   
 4. İçeriği dolu doluysa zeka kıpırtıları hissediliyorsa birazda fikir beyan ediyorsa ayakta alkışlanmayı hakeden yazar emeği.

   
 5. kendi adıma bu yılın sonuna doğru ulaşmayı öngördüğüm hedef. çok da mühim değil tabii ama gidişat onu gösteriyor tabii ki.

   
 6. ulaşılınca ismimizi altın harflerle memurlar netin ön sayfalarına yazacaklar mı diye sormak istediğim konu.

   
 7. gerçekleştirdiğimi az önce öğrendiğim gelişme. evet madalyamı kimden alacağım - gülücük -

   
 8. Azmin zaferi..

  "Hay maşaallah !!"diyor yazar arkadaşı kutluyorum .

  Kendisine ,bir adet gidiş dönüş italya uçak bileti hediye edilmesini öneriyorum .(malum yazarımiz entrylerden anlaşıldığı üzere bu ülkeyi ve sanatçılarıni pek seviyor).

  Darısı bana mı?

  Çok çalışmam gerek çookkk.

   
 9. gerçekleştirerek tebrikleri kabul etmeye başladığım başlık. italya sevgimiz elbette var ama esas gönlümüzde yatan aslan başka. - gülücük -

  bu arada yazarımızın da eğer azimle ve inatla devam etmesi durumunda başaramayacağı bir durumun olmadığını söyleyerek kendisini teşvik etmek isterim.

   
 10. Entylerime bakıp daha çok fırın ekmek yemem lazım dediğim başlık

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.