1 2 3 4 5 6 7 8

sözlük yazarları aynı evde yaşasaydı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sözlükte toplam yazar sayısı kaçtır bilmemekle birlikte şöyle geniş bir bbg tarzı evde bütün yazarların toplanmış olduğunu ve birlikte sosyal yaşamlarını sürdürüyor olduğunu hayal etmektir..

   
 2. yazarımızın tv programlarından etkilenerek bu şekilde bir başlık açtığını düşündüğüm ve aynı evde yaşansaydı biri bizi gözetliyor programından bile daha çok reyting yapacağını düşündüren konu. şuanda bile yazarların bazı konularda gönderme türü yazıştıklarını ya da bir yazara kızdıkları zaman o'na ithafen başlıklar açıldığını hissettiğim için iyi reyting yapardı, hemen tv program yapımcılarına duyurmakta yarar vardır, diyeceğim konu.

   
 3. hayal gücünü ortaya koymak için fırsat veren konu.

  bbg evinde yağmurlu bir pazar sabahı...

  şef55 erkenden uyanmış başlık açmak için bilgisayarını epeyce aramış,bbg evinde bunların yasak olduğunu hatırlayınca "acaba bu yağmurlu havada kadınlar beyaz mı giyinir pembe mi?"şeklinde düşünmekle yetinmek zorunda kalmıştır.

  ah o da ne?yaralı bir öykü ponponlu pijamaları ve Tavşanlı panduflarıyla mutfağa yönelmiş "hala kahvaltı hazır değilmi arkadaşlar,güzel olmam acıkmayacağım anlamına gelmiyor, bundan Mütevellit siz hazırlayana kadar ben avakado maskemi yapıp geleyim"diyip odasına sekerek gitmiştir geri.

  gözler birden füme rengi deri koltuktaki kitap okuyan adama takılır.ağzında purosu üstünde röbdöşambırı ile bu kişi ta1i caizden başkası değildir.amin maalouf'un ışık bahçeleri kitabını okurken kafasından "karizma, yakışıklilik,entellektüel birikim...hepsini vermiş yaradan şükürler olsun,şeklinde düşünceler geçmektedir.

  mrs bahar yine geç yatıp erkenden uyanmış çay suyunu koyup biraz hamur mayalayıp pişi yapma derdine düşmüştür kahvaltı için.science63'e sorar:ben kızartırken sen de masayı mı hazırlasan science bey? -elbette neden olmasın diyen science her zamanki sakin kibar tavrını evdede sürdürmeye devam edecektir anlaşılan.

  birden tv açar biri,akşam ki maç için heyecanlıdır ve olası yorumları dinlemek için pek isteklidir.bu evin mackolik çocuğu ben keyfim kahyasıdır.birden kapı açılır,elleri kolları dolu şekilde alışverişten dönen kıvılcım ve sim.ya hayatın pahalılığından dem vururken yaramazın biri buzdolabının önünde nutella kavanozunu kaşıklamakla mesguldur ki bu kişi koray'dan başkası değildir.kick bokstan dönen kufu,yürüyüşten dönen med cezirin ardından sofra hazır olmuş hep birlikte masada toplanılmıştir ki kapı çalar:gelenler idal ve sözlükmoderatörüdür.mütekabiliyet de gelmek üzere arabayı park ediyor duyduk ki pişiyi bizden habersiz yiyecekmişsiniz bu kurallara aykırı.bu yüzden herkesin günlük çikilataya bandırılmış çilek hakkından 2şer tane kesmek zorundayız diyerek gülüşmelere neden olurlar.

   
 4. sözlük yazarının anlatısına bakılarak yazarları iyi gözlemlediği, onların tarz ve tipleri hakkında değerlendirmeler yapabilecek derecede sosyal bir ortam oluşmaya başladığını düşündüren konu..

   
 5. #18e7 Evin delisi de benim görünüşe göre. Gülücük

   
 6. Becerilebilirse dünyayı kurtaran hareket olarak tarihe gececek olan eylem.

   
 7. Kavga gürültünün eksik olmayacağı, supporters med czr ve Sheriff'in bir köşede koalisyon çlışmaları yapması muhtemel olay.-gülücük-

   
 8. Hiç bir Kurgunun içinde olmadığıma göre kimse benimle yaşama riskini göze alamıyor diye düşündüren konu.

  Yayaşama kısmı Utopik elbette ama benim de kendilerini tanımak istediğim yazarlar ve üyeler yok değil.

  Bi kaç entry de bunu üstü kapalı yazdım ama bir kere daha yazayım.

  Sohbet muhabbetine talip olduğum kimseler var yani.

   
 9. Teselya gillerin yine ince görerek mesajı çaktığı başlık. Yok şaka şaka yine dan dan vermiş sosyal mesajı.-gülücük-

   
 10. #18ej

   
  (Bkz: ice man)(Bkz: eyvallah)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.