1 2 3 4 5 6 7 8

sözcü

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir hareketin ya da protestonun ön sıralarında yer alan, orada bulunan kişilerin isteklerini ve düşüncelerin dile getiren kişi.

   
 2. hükümeti karşı duran isimlerin toplandığı bir gazetedir.

   
 3. hayattan kopuk, gerçeklerden uzak bir gazete müsveddesi. ayrıca kemalizmin miadını doldurduğunun kanıtı.

   
 4. ciddiye alinmayan bir gazete

   
 5. 2007 de Gözcü gazetesinin kapanmasının hemen ardından çıkarılan gazete

   
 6. Bir gazete.

  Mevcut konjoktürde ise muhalif gazete.

   
 7. adblock kullanıyorsanız sitelerinde gezinmenize izin vermeyen gazete. ya adblock'u kapatacaksınız ya da yıllık reklamsız sözcü aboneliğiniz olacak. bunun da bedeli aylık 4,99 tele veya yıllık 49,99 tele.

   
 8. spoiler

  sabah gazaetesi haberine göre fetö ile irtibatlı olmamakla birlikte örgüt adına suç işledikleri ve cumhurbaşkanına saldırıyı kolaylaştırdıkları gerekçesiyle bugün operasyon düzenlenen gazete. aralarında gazete sahibinin de olduğu bazı kişiler hakkında tutuklama kararı çıkmış ancak gazete sahibi burak akbay yurtdışındaymış.

   
 9. ~Günün tarihi itibariyle hükümet karşıtı bir gazete adı. Hatta kendisine feto destekçisi olmakla ilgili operasyon yapıldı.

  ...

  ~gurup, tüzel kişilik ya da topluluk adına konuşmacı

   
 10. Derenin aşağısından su içen kuzuyu yemeyi kafasına koymuş malûm hayvanın 'suyumu niye bulandırıyorsun?' demesine benzer şekil de bir operasyonun yapıldığı, muhalefetin nefes alma borularından birini teşkil eden gazetenin adı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.