1 2 3 4 5 6 7 8

ve çorabını çıkardı

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

29 entry 1 konu hiç puanı yok
06.02.2015 00:11 son işlem tarihi takip etme takip et

ulak

Haberci

05.02.2015 22:41
 1. etle yoğurt

  Yahudilikte et ve süt'ün bir arada,hatta peşpeşe olsa da aynı tabakta yenmemesi yönündeki yasağı aklıma getirmiş gıdalar. sanırım bir bağlantısı var.

   
 2. Euroleague
   
  (Bkz: Fenerbahce Ulker)(Bkz: nba all-star)
 3. copy paste entry

  bu başlık özelinde son entryimi gireceğim başlık.çünkü bunun yeri burası değil ama birşeylere dikkat çekmek içinde mecbur kalıyor insan. editör ya da moderatör bunca suiistimali görmüyor,en azından şimdilik.

  öncelikle yetki sahibi değilim. başkası ile karıştırılıyorum muhtemelen. öyle biri varsa onu açık veya kapalı hedef göstermiş olmayayım.

  mesele şu; yazarların elinde silah gibi kullandıkları 2 argüman var. birincisi bakınız ikinciside beğenmedim butonu.birde suiistimal aracı copy/paste.

  gözlemlediğim şu bazı kullanıcılar bir entryde 2 tane bakınız veriyor,linç boyutunda tepki alıyor. birbaşka yazar (işte burda bahsettiğin yetkili kişi) 10 tane bakınız veriyor,tepki almadığı gibi beğenmedim butonuda kullanılmıyor ne hikmetse.

  oysa beğenmedim butonunu kullandığını açıkça ifade eden 3-4 yazar ve bunun dışındaki bazı yazarlar sözde copy/paste veya bakınızlı entrylere eksi verdiklerini söylüyorlar. madem öyle bu yukarda bahsettiğim bakınızcıları neden görmüyor bu arkadaşlar. burada ben bir işbirliği olabileceğini düşünüyorum bu durumda. belki de ikinci bir hesap.

  bunun yanında bakıyorsun kendi cümleleri ile bir şey yazmaya çalışan kişide beğenilmiyor.bakınızla yüzlerce puan alan kişiden daha oylama bağlamında daha çok tepki alıyor. bu kişiler desteklenmek yerine moralleri bozuluyor.

  bir diğeri yine ki bunu gözlemledim. hiç bakınız vermeyen copy/paste yapmayan adam bir süre sonra artık kendi değerlerinden de taviz veriyor ve bu saydığım suiistimalleri yapmaya başlıyor. birken bu sayı 10'a çıkıyor ve sözlük okunmaz hale geliyor.

  bitiryorum; yazar yazıyor beğenilmiyor,az bakınız beğenilmiyor,copy/paste beğenilmiyor peki bu adam ne yapacak veya sözlük nasıl ilerleyecek.

  özetle söylemek istediğim bunca suiistimal edilen durum varken copy/pasteye bu kadar takmak haksızlıktır bana göre.

  asıl tepki verilmesi gerekenler dururken iyi kötü doğru başlığı en azından açan kişi bu kadar eleştirilmemeli.

  ne demek istediğimi şu kısayollardan bakabilirsiniz.özellikle ikincisi.

  #10bp #10br

   
 4. copy paste entry

  70 tane entryi tek tek inceleyip googleden bağlantilarini arayip sonra buraya yapistirmaktan cok daha az zahmetli olan,akabinde sozluge daha cok katkisi olan entry bicimidir.

   
  (Bkz: Entry)(Bkz: Entry bkz paradoksu)
 5. gandi

  Gundi degildir.

   
  (Bkz: felsefe)(Bkz: hindistan)(Bkz: hint fakiri)(Bkz: Hint Film Müzikleri)