1 2 3 4 5 6 7 8

sınıf başkanı olmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir futbol takımı kaptanı edasıyla sınıf üzerinde ağırlığı olduğunu hisseden ve bunu herkese hissettirmek adına zaman zaman çok yanlış davranışlar sergileyebilme ihtimali olan öğrencidir.

   
 2. günümüzde sanki bir milletvekili seçiliyormuşçasına ciddi seçim çalışmaları yaptıran, mevki, makam gibi önem verilendir. en fazla arkadaşa sahip olan yada parası fazla olan kazanacaktır ne yazık ki.

  yeğenimin sınıfında her öğrenciye pizza ve top sözü verilerek yapılan çalışmadır. her yerde olduğu gibi sınıfta da güçlü olan kazanmış pizzalar yenmiştir.

   
 3. okul dönemlerimin en sevmediğim ama vazgeçemediğim lider olma isteği.

   
 4. oldukça yaramaz bir çocuk olmam sonucu, ilk mektepten lise bitene kadar istemeden yaptığım, angaryadan başka bir şeyini görmediğim cezalılık sürecim

   
 5. seksen dokuz ile iki bin arası kesintisiz olarak yaptığım iş. ama sigortamı yatırmamışlar emekliliğe bir faydası olmayacak. her girdiğim sınıf başkanlığı seçiminde kazandım da kazandım. rakibim bir demecinde 'adam kazandı' :) dedi.

  çok zor bir işti. nöbetçi öğretmen sınıf adına beni azarlardı hatta şiddet uygulardı. öğretmen desen bazı arkadaşları bana zimmetlerdi bunlara göz kulak ol yoksa bozuşuruz diye. yoklamayı da biz alırdık lisede.

  liderlik ruhunu on bir yıl taşıdıktan sonra insan bir köşeye çekiliyor tabi. artık kırkımızı doldurursak cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılırız. ne de olsa tecrübeliyiz.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.