1 2 3 4 5 6 7 8

sinan yağmur

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Aşkın gözyaşı adlı kitap serisi ile mevlana'yı mevlana yapan şems-i tebrizi'yi, mevlana'yı ve kızı kimya hatun'u anlatan kitapların yazarıdır.

   
 2. okumaya çalıştığım ama pek okunası bulmadığım yazar konu ne kadar derin de olsa yazar sığ kaldığı zaman okuması pek keyifli olmuyo

   
 3. Tv lerde cıktığı programlarda giyimiyle savunduğü değerler birbirine asla uymayan, özenti bir karakter gibi takıp takıştıran, yazdığını sadece ekonomik kaygıyla yazdığı için çok zorlama cümleler ortaya çıkan eski öğretmen..

   
 4. ilk çıkardığı kitaplarında mevlana, şems, kimya hatun konularını işleyen ve bu sayede popüler olmayı başaran, bir aralar çok satanlar listesinde yerini alan, doğru hatırlıyorsam din kültürü öğretmeni olan yazar.

  popüler kültür sayesinde kendine bir yer edinmiş, insanların ne ilgisini çekiyorsa, neler satılıyorsa ona göre kitap yazdığını düşündüğüm ve üç eserini okuyan biri olarak, üçünü okumadan sadece birini okuyarak, üç kitabıda okumuş gibi olacağını düşündüğüm, sadece kendini tekrarlayan bir yazar olarak gördüğüm kişi. okunmasa kimse birşey kaybetmez.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam