1 2 3 4 5 6 7 8

Simpson kehanetleri

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bazı gerçek olayları önceden işleyen ABD dizisidir

  Trump on Başkan seçilmesi

  İkiz kule saldırıları

  Şimdi de corona virüsü

   
 2. acaba başka neler oldu ki dedirten ve simpson mu izlemeye başlasak dedirten kehanetlerdir.

   
 3. Bazıları zorlama gibi görünse de kehanetten ziyade ileride gerçekleştirilmesi için çaba harcanan ve gerçekleşmesi muhtemel olay ve durumlar için verilen ipuçları gibi duruyor. Bizi izlemeye devam edin ve olacaklara şimdiden hazır olun der gibi. Hizmetimize sunulan teknolojinin ve bilgi birikiminin oldukça ilerisinde olan karar vericiler ve analizcilerin varlığını zaten biliyoruz. Sosyal medya ile hiç zahmet etmeden milyonlarca veri akışını değerlendirebilme ve toplumları kontrol altına alabilme yetenekleri ileri derecede gelişmiş durumda.

   
 4. la bu kamala haris mi nedir başkan olursa inanacağım başlıktır.

  Yeni başkan Lisa Simpson, "Sizin de bildiğiniz gibi, Başkan Trump'tan bize oldukça yüklü bir bütçe çatlağı miras kaldı" diyor ve kendisinden önce Trump'ın başkan olduğunu söylüyor. Bu bölüm, 2000 yılında yayınlanan Bart to Future bölümünden. (Bart'ın geleceğe dönüşü)

   
 5. spoiler

  ABD Başkanı Joe Biden ve Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in yemin törenini esnasında Harris'in giydiği kıyafet ile Lisa Simpson tarafından The Simpson'ın Bart to the Future bölümünde giyilen kıyafet arasındaki benzerlikle yine kendinden söz ettiren kehanetlerdir.

  Amerikan animasyon televizyon sitcomu Simpsons'ın 11. sezonunun 17. bölümü olan ve ilk olarak 19 Mart 2000'de Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Fox ağında yayınlanan "Bart to the Future", Lisa Simpson'ı Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak tasvir ediyor. Bu bölümde, Lisa boynunda bir dizi beyaz inci bulunan mor bir pantolon giyiyor.

  Başkan Yardımcısı olarak yemin ederken Kamala Harris, Lisa'ya çok benzer bir mor tonunda bir ceket ve elbise kombinasyonu giyMiŞ ve hatta görünüşü tamamlamak için basit bir güçlü inci bile takmış.

   
  (Bkz: Vay Canına)(Bkz: Simpson ailesi)
 6. "Belki de eski bölümler diye bir şey yoktur. birileri bütün dünyayla dalga geçmek için sürekli güncelledikleri ve eski tarihli diye yutturdukları bazı içerikler üretip duruyorlardır. Bunun başka bir mantıklı açıklaması pek yok."

  diyebileceğim konu başlığıdır.

   
 7. ABD Başkanı Joe Biden ve Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in yemin törenini izleyen Twitter kullanıcılarının , tören sırasında Harris'in giydiği kıyafet ile Lisa Simpson tarafından The Simpson'ın Bart to the Future bölümünde giyilen kıyafet arasındaki benzerliği anında fark etmesidir.

   
 8. tamamen kurgusal olup abd gerçeklerini önceden kamuoyuna duyuran animasyondur.

   
 9. Eski bölümler didik didik incelenecekmiş.

  Biraz geç kalındı sanki.

  Kehanetlerin her seferinde gerçekleşmesinden sonra böyle bir bölüm de vardı denmesinden işkilleniyorum zaten.

  Sanki sonradan ekleniyormuş ve böyle bir bölüm vardı deniyormuş gibi geliyor her seferinde bana.

  Eğer öyle değilse ve o bölümler gerçekten eski bölümlerse...

  Garip bir takipçi kitlesi var mı desek ne desek ?

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.