1 2 3 4 5 6 7 8

Şikayet et butonu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. görüldüğünde tehlike saçan editör.Burası karışacak vaziyet alın.

   
 2. kesinlikle adaletli olmadığını düşündüğüm bir butondur.

   
  (Bkz: Adalet)
 3. bizim sitedeki üyelerin şikayetçi olmasını anlarım da ekşi sözlüktekilere ne oluyor da şevki beyden şikayeçiler anlamadım dediğim kişi:)

  şevki bey oranın şikayetlerine siber saldırı yapıp müdahalemi ediyorsunuz ne:)

   
 4. benim anlamadığım butondur

  oraya her şikayete okuyor mu okumuyor mu hep uyarı gönderiyor

  okuyor mu ulaş editörüm ihal bize kalıyo sonra :s

   
 5. nerede ki o buton ?

  şu şikayetçiyim yazan yer mi ?

   
 6. okumadan uyarıyı nasıl göndersinler renj, ellerinde çay kahve bacak bacak üstüne atıp dur şuna da uyarı veriyim mi diyorlar :)

  dermes evet orası

   
 7. Şikayet ediliyor tamam da neyi,okumadan etmeden uyarı geliyo şikayet edildi diye,kimi spor olsun diye şikayet ediyo,geçen gün başıma geldi,yazdığım tam da şuydu.(p.liksin )ve espri amaçlı,sayfada aleni bu kelime yaziliyo ö.kz vs.bunlar neden uyarı almıyo,bence okunmadan hemen uyarıyı yapıştırıyorlar ve çok saçma,şu an bile sayfada uyarı konusu bir sürü kelime var ve müdahale yok,şikayet etsen bu sefer şikayet butonunu çok kullandın diye uyarı geliyor,ne yapıcaz bir söyleyin,sayfanın huzurunu bozan küfürbazlar hala devam ediyo sayfada aynı nickle ama uyarı yok.çok saçma şeyler oluyor bazen,benim gibi üslubunu bozmayan birine de bunu yaptınız ya helal olsun.

   
 8. Okumadan uyarı geliyor,canlı örneği benim,bu kelimede bisi yok,bugün akşama kadar bu kelimeyi tam olarak yazdılar kaç defa kaç iletide gördüm.bana okunduğunu söylemeyin inandırıcı değil.

   
 9. Ulas beni konuşturma ihale bana kaldı ama:s

   
 10. Bana korku değil, güven veren editör kendisi. Siteye gelir şikayet ve önerilere göre işlem ya da duyuru yapar, fazla kalmaz gider. Herkese eşit duran tavrını takdir ederim. Kişilere göre değil durumlara göre karar veriyor gördüğüm kadarıyla. Güzel özellikler bunlar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam