1 2 3 4 5 6 7 8

seri başlık açan yazar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. soldaki başlıklar bölümüne baktığımızda, gördüğümüz benzer onlarca başlığı açıp, enrtyleri otomatik şekilde yazabilen yazardır.

   
 2. hızlı ve pratik zekalı yazardır.

   
 3. sırf konu açmak için konu açan yazardır

   
 4. bos zamani cok olup da herseyi yazmak isteyen yazardir

   
 5. hızlı gonzalezin akrabası filandır

   
 6. bilgi hazinesi sonsuz bir derya ,ilgi alanı umman ,genel kültürü tavan......

  abartmaya gerek yok bir cümledeki her kelimeyi değerlendiren , izlediği bir filmdeki her oyuncuyu sıralayan ,sağına soluna bakıp gözünün gördüğünü sözlüğe taşıyan yazardır

  bununla da yetinmez eş anlamlı zıt anlamlı sözcükleri de değerlendirir. aslında azmine hayran olunası yazardır

   
 7. pazar günleri nöbetçi moderatörün olmayışını fırsat bilen yazardır.

   
 8. eline bir sözlük alıp ya da ekranda yeni bir pencerede herhangi bir sözlüğü( coğrafya, denizcilik, kavramsal,argo, deyimler, eşanlamlı vs ) açıp sırayla kopyala yapıştır yapmaktan bıkmayan, yetmeyip yedekledikleri niklerle atlamadan tüm entrylere beğenen çok akıllı bilgili tebrik edilesi üstad yazarlardır

   
 9. Otomatiğe bağlamış şekilde birbirine benzer ve tek düze tek kategori konuları ardı ardına açan, tek düşüncesinin sözlükteki görevini yerine getirmek olduğunu düşündüğüm, kendisine laf ederken kendimi de sorguladığım yazar tipidir.

   
 10. Ekşisözlük özentisine sahip ergen ruhlu bir kişidir.Ekşisözlükte de çok ergen ve ergen ruhlu insan var ama burası hiçbir zaman ekşisözlük olamaz gençler,kendinizi çok yormayın!

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam