1 2 3 4 5 6 7 8

Salih Uçan

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Fenerbahçeli genç oyuncu. Bucaspor'dan transfer edilmiştir. şu an Roma'da kiralık oynamaktadır.

   
 2. Şu sıralar artık kendini ıspatlaması gereken futbolcu. Yok olup gitmesin lütfen.

   
 3. fenerbahceye geldiği ilk yıl fantastik gollere imza atan, genç yaşına rağmen tekniği olağan üstü olan roma gibi dünyanın klas oyuncuları arasında şans bulamaması normal olan ve fenerbahceye döndüğü takdirde tekrar eski günlerine kavuşması beklenen yıldız adayı oyuncu.

   
 4. her zaman abartılan futbolcu ve hakettiği değeri Roma'da görmüş olan futbolcu. güçsüz adamdan ön libero mu olur allasen, hadi olur da o zaman da oldukça yüksek teknik kapasite gerekir pirlo misali, salih de o da yok.

  kendisi yüksek ihtimal seneye Fenerbahçe'ye dönecek ama yüksek ihtimal de oynayamayıp şansını Anadolu'da deneyecektir.

  (entry 18.03.2015 tarihlidir fakat futbolcu yerine futbolcuydu dediğim için sanırım tanım olarak kabul görmemiştir, -ydu'yu çıkardım sanırım tanım oldu böyle)

   
 5. gelecek yıl fenerbahçe'ye dönmesi muhtemel orta saha oyuncusu. gel artık çocuk, derman ol şu orta sahaya.

  bazı oyuncular vardır sadece belli takımlarda iş yapar çok başarılı da olsa başka bir takıma gittiğinde o dikiş tutmaz bir türlü. ispanyadan nba e giden bazı oyuncularda da görülmüştür bu durum.

  ben fenerbahçede faydalı olacağını düşünüyorum.

   
 6. gelecek yıl fenerbahçenin 10 numaralı oyuncusu olacağı söylenen genç yetenek. umarım gittiği dönemdeki formuyla takıma tekrar katkı sağlar.

   
 7. bugün top başı yapan fenerbahçe takımıyla yeniden idmanlara başlayan genç oyuncumuz. umarım bu yıl düzenli oynar ve takıma katkı sağlar.

   
 8. romadan döndükten sonra fenerbahce ile antrenmanlara başlayan ve bursasporun kiralamak istediği iddia edilen 22 yaşındaki ofansif orta saha oyuncusu. pişmesi anlamında faydalı olabilir.

   
 9. romadan döndükten sonra ilk resmi maçında attığı her pasta kalite kokan ve top tekniği konusunda oldukça beğeni toplayan futbolcu.

  fiziğini de toparlaması durumunda çok çok iyi bir on numara olacaktır.

   
 10. fenerbahce yönetiminin romadan takıma dönen oyuncu için serbest kalma bedeli olarak 15 milyon euro fiyat belirlediği oyuncu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.