1 2 3 4 5 6 7 8

Sadece köpeklerin dünyası siyah beyazdır

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bilimsel olarak ta gerçekliği tartışılmaz olan durum.

  not:ilk başlıkta harf hatası olması sebebiyle doğrusu yeniden açılmıştır.

   
 2. paralı köpeklere ait bir vecize.

   
 3. doğru söze ne denir dedirten başlık.

   
 4. Sadece sarılılar köpektir dediğim konu.

   
 5. yukarıda görülen 4 entry bile Türkiye'nin neden bu durumda olduğunun göstergesidir. amacı insanları birbiri ile kaynaştırmak olan bir aktivitede bile birbirine tahammülü olmayan insanların amaçsız ve sebepsiz bir şekilde öfkelerini birbirlerine kusmalarını maalesef insanlarımızın cahiliğinin bir göstergesi olarak görüyorum.

   
 6. köpeklerin sadece siyah-beyaz renkleri algıladığı ve çevreyi bu şekilde gördüğü iddiası üzerine inşa edilen ve laf sokma çabası olarak kullanılan ifade.

  dünya'yı ne kadar geriden takip ettiğini bilmediğim bu güruha üzülerek bildirmem gerekiyor ki maalesef bu iddianın yanlışlığı yıllar önce ispat edildi. yani sizin daha iyi anlayacağınız tabirle köpeklerin de ''renkli!'' bir dünyaları var.

  spoiler

  spoilerde verdiğim linklerde bununla ilgili bilgiler ve haberler mevcut. özellikle son linkte insan ve köpeklerin görüşlerini kıyaslarken ''dog's view'' olarak verilen spektruma bakanların göreceği renkler size neyi çağrıştırıyor acaba?

  https://hizliresim.com/9D5bgr

  çok uzatmaya gerek yok. bu başarısız troll girişimini kınıyor bir dahaki sefere daha detaylı bir araştırmayla gündeme gelmeyi çalışmanızı tavsiye ediyorum. ne zaman yardım almak isterseniz bir mesaj kadar uzağınızdayım zaten.

   
 7. bu akşam bir kez daha ispatlanan doğru söz. adam galatasarayı yenmiş, şans golü dedik diye gelmiş fenerliye hakaret ediyor. evet ilk gol de organize atak sonucu,ikinci gol de. siz de dünyanın en iyisiasdhsdjhaskdjasnd

   
 8. yıllardır en iyi yaptıkları işin verdiği eziklikle şimdi her başlıkta şahsıma saldıranları anlatan söz.

   
 9. it oğlu itlerin dünyası da renklidir diyerek ekleme yapabileceğim başlık.allahını seven üzerine alınmasın.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.