1 2 3 4 5 6 7 8

ruh ikizini bulamamış insan

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. hayatta çok şey kaybettiğini düşünen, yaşadığı anları paylaşamamaktan ötürü canı sıkkın olan, arayış içinde olmasına rağmen içten içe çoktan umudunu kaybetmiş, ruh ikizinin dışarıda bir yerlerde olduğunu bilen ama bulamayacağının da farkında olan insandır.

   
 2. Allah'tan ümit kesilmez diye her yeni güne uyanan insandır,eğer varsa o ikiz bir gün mutlaka bir yerde denk gelinecektir.

   
 3. bu uğurda heba olacak, evlenemeyecek insandır. ruh ikizinin olduğuna inanır ve bir gün karşısına çıkacağını umut eder lakin bu ikizler her nerede üretiliyor ise bulmak imkansız denecek kadar zordur.

  nadir görülen bir buluşmadır bu ve şans kime güler bilinmez.

   
 4. Öyle bir ikizin olmadığını hala bilmeyen insandır.

  ruh ikizi hayatının aşkı, beyaz atlı prensi ya da pambık prensesi...öyle bir dünya yok arkadaşlar...hayat ve acımasız gerçekleri var...ve ancak yaşandığı an kafaya dank eden gerçekler...sorry!

   
 5. bir hikayeye konu olmuş olan insandır. yunan mitine ait ve ben bu hikayeyi gerçek olmasa da çok seviyorum.

  insanoğlu zamanında 4 kolu 4 bacağı olan muhteşem bir varlıkmış. çok güçlü, her yere tırmanabiliyor vs. kendi kendine yetiyor kısacası. bunu kıskanan birisi (o kısım ezelden beri kopuk bende) gidiyor ve zeus'a gaz veriyor. insanoğlu şöyle kibirli, böyle düşünüyor, sana ihtiyacı yokmuş vs derken zeus'u kızdırıyor. zeus bu durum karşısında bir yıldırımla insanoğlunu ikiye ayırıyor. ve bir parçası bir yere diğer parçası başka bir yere savruluyor. işte derler ki insanoğlu o günden beri diğer parçasını arayarak geçirir ömrünü. belki o parça çok uzaklara savruldu belki de çok yakınında. bunu bilemezsin. eğer öyle bir parça varsa, olma ihtimali için bile ömür heba edilebilir. bulabilirseniz ne ala. bulamazsanız arkada bedbaht bir yaşam. bunu taa ki kendinizle yaşlılığınızda baş başa kalıp düşünme fırsatı bulana kadar anlamazsınız bile. ama o gün öyle bir gündür ki tüm geçen hayatınızın acısını 1 günde sindirmeye çalışırsınız. umarım o ruh ikizini bulamamış insanın soyu tükenir, öyle biri kalmaz dünyada.

   
 6. burcu ikizler olduğu için ruh ikizi kendi içinde olan insan olabilir diye saçmalamama sebep olan insandır.

  yine bir ihtimal denk gelirse yahu bunca yıldır nerelerdeydin, sürekli seni aradım buldum diye sitem edecek şahsiyettir.

   
 7. büyük ihtimalle ruh öküzü ile karşılaşmış olan insandır.

   
 8. bazen bulsa da geç kaldığını fark edecek insandır.

   
  (Bkz: sağlık olsun)
 9. bulmak zor değildir illa çıkar karşına da nasıl ne şartta çıktığı önemli..

  hani şair demişti biz seninle çok önce rastlaşacaktık diye..

  evden çıkın gezin tozun bulursunuz

   
 10. doğum haritalarından bakmalı.

  Durun, gelecek yorumları da yapayım yorulmasınlar.

  Bi bitmediniz hımf

  Geldi gene tipitipler

  astrolojiye inanan geri zekalıdır net... vesaire vesaire

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam