1 2 3 4 5 6 7 8

robin van persie

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kariyerini Manchester United takımında sürdürmekte olan Hollandalı milli futbolcu.

   
 2. artık gelmesi şiddetle beklenen, forma satışlarını,kombine satışlarını patlatacak hollandalıdır.namı diğer uçan hollandalı.

  9 numara çok yakışacak. gerçi 20 de olur.gelsin de isterse numarasız oynasın.

   
 3. artık ha bugün ha yarın gelecek diye çıkan haberlerin bizi iyice heyecana sevkettiği inşallah müstakbel Fenerbahçeli, sabık mençıstırlı oyuncu

   
 4. fenerbahcemizin dünyaca ünlü forveti. yedekti, formsuzdu, şuydu buydu derken yine de ligin ilk yarısını verimli geçirdi. ikinci yarı tecrübesinden çok faydalanacağız inşallah..

  bestesi için buyurun:

  https://www.youtube.com/watch?v=uvJ_nRK5gU8

   
 5. koşarken bile havalı olan futbolcudur. Maç seyredenler daha dikkatli bakarsa boş alanda koşan persie sanki sirk atı gibi koştuğunu göreceklerdir. Burada hakaret olarak algılamayın sirk atı güzeldir.

   
 6. kariyerine tel laf edemeyeceğimiz futbolcu. beklentileri bence karşılayamadı yalnız, güçsüz duruyor sahada.

  son sivas maçında da yaptığı bir ıska var ki umut Bulut'a daha bir yakışırdı o hareket.

   
 7. Kariyerine süper lig ekiplerinden fenerbahçe`de sürdürmekte olan hollandalı profesyonel fultolcu.

  Asıl mevki olan forvet pozisyonunda görev almasına rağmen gerektiğinde sağ,sol kanallar ve forvet arkasında oynayabilen futbolcu.

   
 8. kişiliği,kariyeri ve davranışlarıyla gerçek anlamda "kalite" kokan dünyaca ünlü hollandalı santrafor.

  fenerbahcemize yavaş yavaş alışan ve ikinci yarı daha iyi olmak üzere gelecek yıllarda fenerbahcenin başarısında ciddi katkı sağlayacaktır.

  oynadıkça iyi hale geliyor fakat vitorun sisteminde ilk 11 oynaması zor gözüküyor. fernandao doğal olarak daha verimli geçiriyor. umarım ikisinin birden verimli olacağı sistem kurulur. kadroda van persie gibi bir ismi yedek bırakma lüksümüz yok.

   
 9. türkiye kupasında an itibariyle oynanan fenerbahce-giresunspor maçında topu 90 a takan gönlümüzün efendisi. düzelen formuyla ikinci yarı takımı şampiyon yapan kilit isim olacak inşallah.

  "ver persieye yaz deftere"

   
 10. trabzon plakasını yazıp hem gs a hem ts a mesaj gönderen golcü. o nasıl goldür, birini sağa öbürü sola yatırıp atmış. maaşallah çok iyi gidiyor. böyle paslar alırsa tabi ki yazar.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.