1 2 3 4 5 6 7 8

prezervatif

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bazı yerlerde şapka oalrak geçmektedir çeşitleri mevcuttur tezgahların en önünde kasanın yanında göze çarpacak yerlerde satılır

   
 2. yanlış bilinenin aksine yüzde yüz koruma sağlamadığıdır...biraz kitap okumalı insanlar

   
 3. keşke zamanında bazılarının babası varlığından haberdar olsaydı da dünya daha güzel bir yer olabilseydi dedirten aile planlaması aracı.

   
 4. Bir bayan şarkıcının söylediği şarkı ismi.(kondom olarak)

   
 5. sanıyorum artık kadınların için de üretilen koruma aracı.

   
 6. sevenler için meyveli gibi türleri bulunan korunma aracıdır.

   
 7. "ha gayret futbol başlıklarını geçecez"dedirten başlık

   
 8. Kullanmadıgı icin rok un babasina kizdigim korunma araci

   
 9. sanılanın aksine tarihi oldukça eski bir korunma yöntemidir. tabii ki olaya plastik girince son yüzyıl akla gelse de eskiden insanlar domuz, kuzu gibi hayvanların bağırsağından imal edilmiş çeşitlerini kullanıyordu.

  zaten kelime kökeni olarak koruyucu gibi bir manaya sahiptir. hani bunu da ne bileyim satın aldığınız bir gıdanın içindekiler kısmını okuyup bunun gibi bir kelimeye denk gelince ne oluyoruz yahu demeyin diye söylüyorum. yani korkmayın demek lazımken gıda paketlerinden neler neler çıkıyor hepimiz biliyoruz. o yüzden en azından kuzu bağırsağı tercihimiz olsun, ne de olsa hepimiz hayatımızın bir anında tüketmişizdir diye düşünüyorum.

  diğer korunma yöntemlerine göre bu yöntem cinsel hastalıklara karşı da önlem içerdiği için daha fazla tercih edilmektedir. evet, gülü neden gaz maskesi ile koklayalım denildiğini duyar gibiyiz. sende bilmem hiv-aids virüsü varsa ben de türk erkeğiyim o virüse bi koyarım gününü görür dendiğini de duyar gibiyiz ancak durum maalesef bundan ibaret.

  neyse çok uzadı gibi, yani entry demek diye de özellikle belirtmek lazım derken bir yurdum insanı izlenimi olarak bakalım kısaltıldığında neler olmaktadır:

  Çukurova Üniversitesi'nden doktorlar 11 çocuğu olan bir şahsa bu yöntemi önererek aile planlaması tavsiyesinde bulunurlar ve bu şekilde eşinin kesinlikle bir daha hamile kalamayacağına ikna ederler. ancak geçen sürede adamın karısı 12. defa hamile kalır. vatandaş yemin ederek kullandığını ifade eder fakat ''ne yapayım kullandım ama, uzun geldiği için ucundan birazcık kestim'' diye de ekler.

  yani ben o yüzden kısaltmadım.

  entryi...

   
 10. kızma bilader oyununu hatırladım bir an...rock zaten anüsten çıkmıştır

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.