1 2 3 4 5 6 7 8

özgüven patlaması yaşayan insan

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. matematik dersinden aldığı 95 puanı gördüğünde kendini matematik profesörü gibi görmeye başlayan insandır. sonradan görme olunca tabii, insan bir özgüven patlaması yaşıyor.

  mermiye kafa atacak kadar bir özgüven patlaması olmasa da o daa bu yolda adımını atmıştır. engelleri profesör edası ve egosuyla alt edecektir.

   
 2. Çevresindeki kişilere "Birinci belli, ikinci kim" sorusunu yönelterek, herşeyin üstesinden geleceği inancı tavan yapmış insandır. Keşke ayakları biraz da yere bassa da başarı için tek şartın özgüven olmadığını görebilse. Zeka, çalışma, azim, tevâzu gibi Başka özelliklerle desteklenmediğinde aşırı özgüvenli olmak kişiyi komik hâllere sokabiliyor. O yüzden özgüvenli olmak iyi kontrol edilmesi gereken kişisel bir özelliktir.

   
 3. Çevresindekilerden aldığı gazla toslayacağı duvar kendinden daha zeki daha donanımlı kişidir... Özgüven havuzunda boğulan nice cüceler gördü bu gözler...

   
 4. kişiliğinde yaşadığı zehirlenmenin farkında ol-a-mayan varlık...

   
 5. düüzgünse rahatsızlık vermez

   
 6. hak edilmiş özgüvenli bir zafer kutlamasını izlemek çok keyifli oluyor.

  hak etme konusu biraz karmaşık ve çetrefilli.

  olsun.

  zaten o da ortalık yerde değil tenhada, kenarda köşede yukarıya doğru bir şükran ifadesiyle olur.

   
 7. iki gün önce haberlerde gördüğüm motosikletli bir abinin 3 kişiyi yumruklarla bir boksör edasıyla yere sermesine özgüven patlaması diyorum ben. maşallah maşallah biraz da hak etmişler.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.