1 2 3 4 5 6 7 8

osman öcalan'a trt'de pkk propagandası yaptırılması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. seçimlerden önce başlığını açmak istediğim ama midemin elvermediği için bugüne ertelediğim haber.

  tarihe not düşmek için şimdi açmaya karar verdim.

  malum, sözlükte terör örgütü liderleriyle işbirliği yapan akp'nin trolleri cirit atıyor. akp'ye oy veren masum vatandaşların belki haberi yoktur diye insanlık vazifemi yapıyorum.

  bildiğiniz gibi, terör örgütü pkk, seçime son iki gün kala akp ve mhp'ye katılarak cumhur ittifakının bir üyesi olmuştu. teröristbaşına alelacele bir mektup yazdırılarak basına sızdırılmış, kürtlere "bakın lideriniz tarafsız kalmanızı istiyor" diyerek algı kampanyası başlatmışlardı. kampanya hdp'nin ve demirtaş'ın girişimiyle akamete uğramış, salak zannettikleri kürtler, büyük bir vizyon sergileyerek şer ittifakına yüz vermemişlerdi.

  bunun üzerine pkklı örgüt üyesi ve imralı canisinin özbeöz kardeşi olan osman'ı trt kürdi'ye çıkarıp algı kampanyasına devam ettiler.

  bizlerin vergileriyle çalışan, devletin kanalı trt'de alenen pkk propagandası yapıldı. osman öcalan adındaki terörist, imamoğlu'nu kötüleyerek kürtlerin ona oy vermemesi gerektiğini söyledi. bu sözleri canlı yayında kürtlerin algılarını yönetmek için utanmazca kullanıldı. devlet imkanlarıyla terör örgütü adi bir rant kavgasında taraf olarak sahnedeki yerini almış oldu.

  akp'nin kabarık olan suç sayfalarına bir yenisi daha eklenmiş oldu böylece.

  peki bütün bunlar olurken mhp lideri ne yaptı? kürtlere öcalan'ın sözünü dinlemeleri için resmen baskı yaptı. dinlemeyenlere hönkürdü, haykırdı.

  yanlış okumadınız, bütün bunlar basit bir yerel seçimde yaşandı. bozkurtların bozkürt olduğu, akla karanın, hırsızla arsızın pasparlak ve cascavlak ortaya çıktığı bir seçimdi bu...

  güya terör örgütüyle savaşan, olur olmadık yerde şehit edebiyatı yapan içişleri bakanı eğer bu yaşananlar üzerine kafasına sıkmadıysa, hadi en hafifinden hala istifa etmediyse, bilin ki o da bu yaşananları onaylamış demektir. mübarek olsun!

  neyseki halkın aklı ve feraseti bu cambazlara geçit vermedi.

  istanbul şimdi emin ellerde, hak ettiği hizmeti görecek.

  arpası kesilen troller ve şeriatçı köpekler de havlayarak salyalarını saçacaklar.

  rappim dostları birbirinden ayırmasın iiişallaaa, aminn...

  selam ve dua ile...

   
  (Bkz: öcalan'ın ibb seçimleri için açıklama yapması)(Bkz: mhp'lilerin nihayet apocu olması)(Bkz: teröristbaşından medet uman siyasi ittifak)(Bkz: terör örgütleri zihniyetinin destek verdiği cumhur ittifakı)
 2. Ortada bir beka degil zeka problemi var diyenleri hakli cikaran eylem.

  İste bu kadar capsızsın akp

   
 3. Eyy istanbul! sen nerelere kadirsin denilecek durum...

   
 4. Kindar chplinin algı yaratmaya çalıştığı başlık. Propaganda yaptırılmadı, başlığı açan saçmalamış.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.